کد خبر: ۱۹۵۸۲
تاریخ انتشار:۰۱:۵۱ - ۲۱ بهمن ۱۴۰۱
عصر دنا: محدودیت‌های ترافیکی در روز ۲۲ بهمن در شهر‌های کهگیلویه و بویراحمد اعمال می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

ریس پلیس راهور این استان گفت: با توجه با برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در روز شنبه محدودیت‌های ترافیکی در این روز در شهر‌های کهگیلویه و بویراحمد اعمال می‌شود.
سرهنگ جابر پیوست با بیان اینکه اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۷ صبح در معابر اصلی شهر‌ها اعمال می‌شود افزود: مردم استان برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن از تردد و پارک خودروی خود در مسیر‌ها اعلام شده خودداری کنند.
سرهنگ پیوست با بیان اینکه طرح محدودی‌های ترافیکی در شهر یاسوج مرکز استان نیز از ساعت ۷ صبح در روز ۲۲ بهمن شروع می‌شود، اضافه کرد: این طرح از میدان شهدا به سمت میدان هفت تیر، سپس به سمت خیابان طالقانی و خیابان جمهوری اسلامی و پس از آن به سمت میدان امام حسین (ع) (استانداری) اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه خیابان سه راه بیمارستان شهید بهشتی و میدان هفت تیر به سمت میدان جانباز مسدود می‌شود ادامه داد: خیابان امام خمینی (شصت متری) و خیابان‌های فرعی منشعب از آن و همچنین خیابان‌های فرعی منشعب از خیابان طالقانی برای پارک خودرو‌ها لحاظ شده است.
رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در مسیر‌های اعلام شده برای برگزاری مراسم راهپمیایی در دیگر شهر‌های استان نیز اجرا می‌شود ادامه داد: چناچنه افرادی با نادیده گرفتن محدودیت‌های اعلام شده در مسیر‌های برگزاری مراسم راهپیایی ۲۲ بهمن، اقدام به پارک خودروی خود کنند ضمن اعمال جریمه نقدی، خودروی آن‌ها نیز بوسیله یدکش به پارکنیگ منتقل می‌شود.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.