عصر دنا|کهگیلویه و بویراحمد

صفحه نخست - ایران و جهان
رئیسی: در برخی مقاطع تصور شده منطقه آزاد، محلی برای واردات کالاست

رئیسی: در برخی مقاطع تصور شده منطقه آزاد، محلی برای واردات کالاست

رئیس جمهور گفت: فلسفه وجودی مناطق آزاد در برخی از مقاطع مورد کم توجهی و بی توجهی قرار گرفته و تصور شده که منطقه آزاد، منطقه‌ای برای واردات کالاست؛ در حالی‌که منطقه آزاد منطقه‌ای در جهت تولید و صادرات است.

حضور دوباره ایران در بازار نفت بدون نیاز به هیچ توافقی

درحالی که یک موسسه رهیابی محموله‌های نفتی از انتظار 2 میلیون بشکه نفت ایران برای انتقال به ذخایر دولتی چین خبر می‌دهد، سایر این موسسه‌ها می‌گویند: به نظر می‌رسد، ایران بدون نیاز به توافق، به دلیل فشار عرضه در جهان، در حال ورود به بازار نفت است.
تلاش برای افزایش نسل و حمایت از خانواده از ضروری‌ترین فرائض و سیاستی حیاتی است
پیام رهبر انقلاب به فعالان حوزه جمعیت:

تلاش برای افزایش نسل و حمایت از خانواده از ضروری‌ترین فرائض و سیاستی حیاتی است

رهبر انقلاب اسلامی در پیامی با تشکر از فعالان دلسوز حوزه جمعیت، تلاش برای افزایش نسل و جوان شدن نیروی انسانی کشور و چاره‌جوئی برای نجات کشور از آینده‌ی هولناک پیری جمعیت را سیاستی حیاتی و از ضروری‌ترین فرائض دانستند.
جلالی کیست و چگونه جذب موساد می شود؟
پایان ماجراجویی یک جاسوس؛

جلالی کیست و چگونه جذب موساد می شود؟

احمدرضا جلالی از جاسوسانی بود که مشخصات دانشمندان هسته‌ای را به موساد ارائه می کرد و افسران موساد با استفاده از این اطلاعات به ترور دانشمندان هسته‌ای اقدام کردند.
تفاوت را احساس کنید

یک ماجرا و ۹ تفاوت رئیسی با روحانی

رئیسی قبل از شروع به اصلاح اقتصادی به طور مستقیم با مردم صحبت کرد. قبل از او هم وزرای دولت و معاون اول رئیس جمهور با مردم صحبت کردند و ضمن تشریح شرایط اطمینان لازم را به مردم دادند. هنوز هم دولت برای اقناع و تبیین چرایی این جراحی اقتصادی برای مردم اصرار دارد.

حساب میلیاردی خانواده آبیاری کجاست؟! + عکس

یه نفر اومد خونه ما تو چشم دخترم نگاه کرد و گفت خوش به حالتون؛ حساب‌های بانکی‌تون پُره الان. دخترم بهش برخورد و ناراحت شد. من می‌گم جواب ابلهان خاموشی‌ست.

قالیباف: خودرو‌های با کیفیت ۵ هزار دلاری به کشور وارد می‌شود

رئیس مجلس گفت: خودرو‌های ۵ هزار دلاری باکیفیتی وجود دارد که می‌تواند به کشور وارد شود، این خواسته مجلس بوده و مجمع نیز با آن همراهی کرد؛ این موضوع در ارتقای کیفیت تولید، قیمت تمام‌شده و تیراژ تولید موثر خواهد بود.

جدیدترین جزئیات از حج تمتع 1401/ چه کسانی امسال حاجی می‌شوند؟

با توجه به اعمال محدودیت سنی از سوی عربستان و کاهش سهمیه کشورها، امسال اولویت اعزام زائران به حج تمتع با تغییراتی همراه شده است و برخی از مشمولان از گردونه اعزام حذف شده‌اند.

الجزیره: ۱۶ اسرائیلی در عملیات‌های چند هفته اخیر کشته شدند

شبکه الجزیره به نقل از رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد، ۱۶ اشغالگر در حملات با سلاح سرد و تیراندازی از ابتدای ماه مارس، کشته شده‌اند.
رئیس‌جمهور در نشست هم‌اندیشی با جمعی از فعالان سیاسی؛

همه مشکلات کشور قابل حل است/دولت از انتقادات استقبال می‌کند

رئیس جمهور با بیان اینکه همه مشکلات کشور قابل حل است، گفت: دولت از انتقادات استقبال می‌کند و در مقابل انتظار دارد منتقدان منصفانه عمل کرده و راهکار ارائه دهند.