تاریخ انتشار:۱۰:۴۱ - ۱۳ تير ۱۴۰۳
عصر دنا: در طرح ارزیابی و رتبه بندی مدیران و انتخاب مدیران برتر قوه قضائیه در سطح کشوری از دکتر هاشمی معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت و از نخبگان استان به عنوان مدیر برتر کشوری قوه قضائیه تقدیر شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصردنا،طرح ارزیابی و رتبه‌بندی واحد‌های ستادی قوه قضائیه و دادگستری استان‌ها، در اجرای تکالیف سند تحول و تعالی قوه قضائیه در سال 1402، توسط معاونت راهبردی قوه قضائیه کلید خورد. در بخشی از این طرح ارزیابی و رتبه بندی مدیران و انتخاب مدیران برتر قوه قضائیه در سطح کشوری به انجام رسید.

در نتایج حاصله طرح مذکور، دکتر ستار هاشمی، معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت، به عنوان مدیر برتر کشوری قوه قضائیه از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور انتخاب شد.

این طرح ناظر بر اقدامات ویژه تحولی مدیران قوه قضائیه در راستای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و سند تحول و تعالی قوه قضائیه و نیز ابتکارات ویژه در سال ۱۴۰۲ است که بر طبق آن مدیران ملی (کشوری) و استانی واحد‌های قضایی ملی، معاونت‌های ستادی و سازمان‌ها و مراکز وابسته و نیز دادگستری‌های سراسر کشور، پس از ارائه گزارش اجرای برنامه‌های تحولی خود در کاربرگ‌های استاندارد، مورد ارزیابی و انتخاب قرار گرفتند.

به گزارش عصردنا، از مهمترین اقدامات دکتر هاشمی به عنوان معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت ، اجرای طرح تحول دیجیتال ثبتی در زیست بوم ثبتی کشور است که در نتیجه آن، در افق سال 1404 سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (به عنوان مخزن امن اسناد کشور) علاوه بر ارائه کلیه خدمات ثبتی به صورت الکترونیک برخط و هوشمند از طریق سکوی (پلتفرم) یکپارچه ارائه خدمات دیجیتال ثبتی «کاتب» به شهروندان و سایر دستگاهها، پیشران اقتصاد دیجیتال دانش بنیان در سپهر ثبتی کشور خواهد بود.


لازم به ذکر است دکتر ستار هاشمی، از سرآمدان و نخبگان علمی استان کشور بوده که به عنوان عضو هیات علمی گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه شیراز و جوان ترین استاد تمام هوش مصنوعی در کشور، در عرصه مسئولیت های اجرایی نیز سوابق درخشانی چون تصدی معاونت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در کارنامه خود دارند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.