تاریخ انتشار:۰۷:۴۸ - ۰۷ بهمن ۱۴۰۲
عصر دنا: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج از نامزد‌های انتخاباتی حوزه‌های انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون جهت حضور در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دعوت کرد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج گفت: در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج از نامزدهای حوزه انتخابیه شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون به منظور فراهم کردن یک فضایِ گفتمانی در صحن دانشگاه و بهره مندی دانشجویان از فضای سیاسی - انتخاباتی در دانشگاه دعوت کرد.

نظری افزود: در این فضا نخبگان به بیان تفکرات خود جهت برنامه‌های مدنظرشان به عنوان نامزد انتخابات و البته پرسش دانشجویان پاسخ بدهند.

وی ادامه داد: این نشست‌ها از دهه سوم بهمن در سالن علامه مصباح یزدی دانشگاه برگزار می‌شود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج گفت: به صورت بی‌طرف تلاش می شود، فضا برای نامزد‌های انتخابات به صورت یکسان فراهم شود.

وی تلاش برای مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح از سوی مردم را مهمترین هدف برگزاری مناظره عنوان کرد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.