کد خبر: ۱۷۲۲۱
تاریخ انتشار:۰۸:۵۹ - ۱۳ تير ۱۴۰۰
درگیری های آخر دولت شروع شد؛
عصر دنا: وقتی شما به عنوان رییس برنامه بودجه نمی‌دانید این پروژه را داریم جای تاسف است، دقیقا در توزیع بودجه و اعداد هم باید اول فرهنگ یاد بگیرید، پشت میز مینشینید شعار ملوس و ملس در مورد فرهنگ می‌دهید.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

برنامه و بودجه شهرستان کهگیلویه با حضور نماینده کهگیلویه بزرگ، فرماندار کهگیلویه، رئیس برنامه و بودجه استان و مدیران شهرستانی در فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه در این جلسه خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گفت:آقایی شهابی شما دو سال است به این سالن آمدید و سهم اعتبارات فرهنگی ناچیز و یا صفر است، رییس کتابخانه‌ها کنار من نشستند ومی گویند شما برای ۱۱کتابخانه‌ای که دارد اعتبارات قرار ندادید.

سید ایرج کاظمی جو ادامه داد: صحبت‌های شما پارادوکس دارد می‌گویید اعتبارات را خرد نکنید، وقتی شما برای پروژه سالن پلاتو در دهدشت که حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تنها ۹۰ میلیون تومان در نظر میگیرید خودتان که بودجه را ریز می‌کنید.

وی افزود: می گویید امکان جا به جایی بودجه نیست، به عنوان مدیر دارم میگویم این پول به درد ما نمی‌خورد پیشنهاد می شود به اداره اوقاف دهید تا اعتبار آن‌ها حداقل روند شود و کاری کند تابه قول خودتان اعتبارات ریز نشود.

فرماندار کهگیلویه هم ضمن تایید سخنان کاظمی جو گفت: ولی اعتبارات حوزه فرهنگ در شهرستان ۱۰ درصد افزایش داشته است.

شهابی هم در پاسخ کاظمی جو گفت: بودجه بر اساس برخی شاخص‌ها توزیع می‌شود و همه جای استان برای من یکسان است، در بحث ارشاد اگر ساختمانی نیمه کاره مانده بگویید ۶۰ درصد مثلا ما بررسی کنیم.

وی افزود: شما متولی فرهنگ هستید و باید فرهنگ گفتگو را به ما که فقط اقتصادی هستیم و به شعر و فرهنگ و ادب تسلط نداریم بیاموزید. شهابی گفت:قشنگ صحبت کنید، پروژه را بیاورید توضیح دهید.

به نوشته راه ملت، کاظمی جو نیز با لحن شدیدتری گفت: وقتی شما به عنوان رییس برنامه بودجه نمی‌دانید این پروژه را داریم جای تاسف است، دقیقا در توزیع بودجه و اعداد هم باید اول فرهنگ یاد بگیرید، پشت میز مینشینید شعار ملوس و ملس در مورد فرهنگ می‌دهید به حوزه فرهنگ نگاه کنید و عرق شرم بریزید وقتی این اعتبارات را میبینید.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.