کد خبر: ۱۶۷۳۳
تاریخ انتشار:۰۹:۱۸ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
عصر دنا: برخی اهالی شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی نسبت به وضعیت کوچه‌ها و معابر شهر گلایه دارند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

برخی اهالی شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی نسبت به وضعیت کوچه‌ها و معابر شهر گلایه دارند که در این میان بوستان ۵ و ۶ نسبت به نبود امکانات گلایه‌مند هستند. 

پاکدل شهروند اهل این شهر گفت: ما اهالی کوچه بوستان 5 خواهان زیرسازی و آسفالت و جابه جایی تیربرق معبر هستیم بارها پیگیری کردیم و نتیجه نگرفتیم عاجزانه تقاضامندیم رسیدگی کنند.

این شهروند فرهنگی افزود: کوچه بوستان 6 فاقد روشنایی است درخواست دادیم گفتند در مرحله واگذاری و مناقصه به پیمانکار است لطفا رسیدگی شود

پاکدل خاطرنشان کرد: کوچه پنج فاقد زیرسازی و آسفالت است که امیدواریم مسئولان گوشه چشمی به این قسمت از شهر داشته باشند.

یکی دیگر از شهروندان ساکن این نقطه از شهر لیکک گفت: پایه برق در حریم کوچه بوستان 5 است، سالیان متمادی به شهرداری و اداره برق و فرمانداری مراجعه کردیم همگی می گویند اعتبار نیست تا اقدام کنیم.
    
وی تصریح کرد: کوچه بوستان ۶ راه ارتباطی خاکی مناسبی برای تردد هم ندارد روشنایی هم ندارد

 خانم شهروند دیگری در این نقطه از شهر لیکک گفت: سالیان متمادی است که کوچه بوستان 5 ورودی شهر لیکک از سمت بهبهان، فاقد زیر سازی و آسفالت است و مسئولین ذیربط بدون توجه به مکاتبات اهالی کوچه همه دم از بی اعتباری می‌زنند.

این ساکن شهر لیکک ادامه داد: در حالی که در شهر لیکک کوچه‌ها و معابری زیر سازی و آسفالت شده‌اند که زیرساخت لازم را ندارند اما چون اهالی کوچه ما همگی از طبقه مستمند هستند کسی به خواسته ما توجهی نمی‌کند که درخواست رسیدگی از سوی رسانه را داریم.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.