کد خبر: ۱۵۰۲۲
تعداد نظرات: ۷ نظر
تاریخ انتشار:۱۴:۲۱ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۸
محمد مهدی اسدی
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
یادداشت دریافتی- محمد مهدی اسدی: چقدر اصلاحات بدبخت زمخت شده که برای اثبات خود مجبور شده به یار شفیق هدایتخواه در ادوار قبل بعنوان اصلاح طلب قرضی رای دهد. درک و پذیرش چرخش سیاسی محمد بهرامی در انتخابات ۹۴ برای اصلاح طلبان اصیل بویراحمد و دنا سخت بود.
در آن انتخابات تعداد زیادی از تصمیم شورای اصلاح طلبان که پذیرش آن نیز سخت بود از تصمیم این شورا (که شبهات زیادی داشت) تبعیت نکردند و پذیرش ایشان نیز توسط سید باقر موسوی صورت نپذیرفت که با رفتار تند و زشت حامیان محمد بهرامی روبرو شد و کار تاجایی پیشرفت که بنر‌های سید باقر موسوی که در ستاد ایشان نصب شده بود پائین کشیده شد و توسط هواداران ایشان پاره شد. و، اما در این دوره از انتخابات در اوایل ثبت نام کاندیدا‌های اصلاح طلب بویراحمد که گفتمانی متفاوت با دیگر کاندیدا‌ها داشتند و مورد پذیرش طیف وسیعی از مردم و اصلاح طلبان قرار گرفت و متفاوت از گفتمان دیگر کاندیدا‌ها از جمله محمد بهرامی بود با رد صلاحیت دکتر شاپور رمضانی و اردوان ایزدپناه به یکباره گفتمان دکتر محمد بهرامی با الگوبرداری از یکی از گزینه‌های اصلاحات تغییر یافت و اصلاح طلبان را به تغییر ایشان در روند سیاسی قبل خود امیدوار کرد، رد صلاحیتی که کاندیدای این دوره را دوباره به دانشگاه بازگرداند. اما دوباره رفتار دکتر بهرامی که متفاوت از گفتمان جدیدشان بود تعداد زیادی از اصلاح طلبان را نا امید کرد و آن هم نشست محرمانه ایشان با بزرگان جبهه پایداری در بویراحمد بود.

اما نشست دکتر بهرامی با جبهه پایداری در چه مسیری بود! چرا بهرامی که جوهره خود را اصلاح طلبی میداند باید با سران جبهه پایداری در بویراحمد نشست محرمانه داشته باشد هدف چیست؟
در این نشست مقرر شد که محمد بهرامی باید تا لحظه اخر در صحنه انتخابات حضور داشته باشد و در پاسخ به این خوش خدمتی ایشان در صورت موفق شدن جبهه پایداری در انتخابات پیش رو بر روی صندلی معاونت عمرانی استانداری بنشیند. حال باید به کسانی که خود را خاستگاه اصلی اصلاحات میدانند پرسید که به چه علتی در کنار محمد بهرامی قرار گرفتند! تا کی باید اصلاحات چوب منفعت طلبی میش رنگان گرگ پوش را بر تن خود احساس کند.
چرا باید در لباس اصلاحات معامله کرد؟ چرا در چند سال گذشته اجازه ندادند که جوانانی که در مدرسه اصلاحات پرورش یافته اند در دایره اصلی میدان اصلاحات بازی مثمر ثمری داشته باشند.
این بار نیز مانند گذشته انتخابات خوب یا بد تمام می‌شود، اما نتیجه‌ای که در اینده خواهد داشت قطعا دیگر منفعت طلبان در دایره اصلاحات جایی نخواهند داشت.
باید به امثال توفیقی و و سید رضا عسکری گفت که دیگر شما جایی در میان اصلاحات نخواهید داشت. چرا که زور منفعت طلبی و زر پرستی شما بر فکر و اندیشه اصلاح طلبی تان می‌چربد.
یک بار باید به بینش و شناخت سید باقر موسوی احسنت گفت، که هیچ وقت زور زر را در فکر خود جای نداد.
چرا اقلیت تندروی انگشت شمار محمد بهرامی که بقای خود را در توهین و تخریب و تهمت می‌پندارند برای اثبات خود دست به خود زنی می‌برند؟
آیا محمد بهرامی اصلاح طلب است؟
این چه اصلاح طلبی است که به جای ارایه کارنامه اصلاح طلبی دست ملتمسانه به سوی جوهر اصلاح طلبی و کت شلوار راه راه اصلاح طلبی می‌برد؟
این چه اصلاح طلبی است که سران اصلاحات را فتنه گر می‌داند و برای ان‌ها تقاضای اشد مجازات را میکند؟
این چه اصلاح طلبی است که در روزگاری که نام بردن از اصلاحات جرم بود او در آشیانه اصولگرایی مسئول ستاد مالی هدایت خواه بود؟
این چه اصلاح طلبی است که در روزگاری که اصلاحات تمام قد در پی مقابله با محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ بود محمد بهرامی مسول مالی ستاد احمدی نژاد بود؟
این چه اصلاح طلبی است که وقتی بهرامی با لابی و فشار مرحوم مفتح و نیرو‌های اصولگرای شورای شهر و اصلاح طلبان ناتوان شورا بر مسند شهرداری یاسوج رسید تمام معاونین خود را از جریان افراطی اصولگرا منصوب کرد تا نشان دهد با سیلی محکم به سیمای سرخ اصلاحات می‌تواند پله‌های ترقی اصولگرایی را طی کند؟
این چه اصلاح طلبی است که در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ به پشتوانه حضور در شهرداری یاسوج با ستاد دکتر قالبیاف اصولگرا در تهران ارتباط برقرار می‌کند، اما چون ناکارآمد بود از سوی سردار اسدی مسول هماهنگی ستاد‌های استانی قالیباف، بهرامی برای ریاست استانی ستاد سرهنگ؛ رد می‌شود تا مرحوم مهندس رودشتیان ریاست ستاد استانی قالیباف را بر عهده بگیرد و بهرامی که عرصه را خالی می‌بیند به ستاد شهرستانی بویراحمد قالیباف پناه می‌اورد، ولی حکمی نمی‌گیرد تا ناراحتی خود را به این شکل نشان دهد.
کاش از بهرامی اصولگرا پرسیده می‌شد شما چه اصلاح طلبی هستید که وقتی اصلاحات در اسفند ۹۱ و فروردین ۹۲ گرد سید محمد خاتمی جمع شده بودند شما دل در گرو محمد باقر قالیباف بسته بودید تا شاید از ان پشتوانه افسانه‌ای که برای انتخابات کنار گذاشته بود شما نیز از آن پشتوانه حماسه بیافرینید!
بی گمان تفکرات گازانبری محمد باقر قالیباف در وصف جوانان و دانشجویان ایرانی که تا ابد حمله گازانبری ان در یاد‌ها زنده خواهد بود از اصول اساسی و اندیشه محمد بهرامی اصولگرا و نو اصلاح طلب دوزیست یافته امروزست که گمان می‌برد این ملت همه چیز را از یاد برده است و می‌توان این ملت را فریب داد.
چرا هیچگاه با حامیان خود که به سید باقر موسوی توهین کردند و بنر ایشان را نیز پاره کردند برخورد‌ی نکردند.
نه به آن التماس‌های شبانه روزی برای ورود به جرگه اصلاحات، نه به این نمک نشناسی برای توهین هایشان به رهبران اصلاحات!
البته از یک سو باید به محمد بهرامی اصولگرا حق داد؛ او که همواره از سوی ملت سیلی‌های سرخ و پر شمار اصلاح طلبی دریافت کرده است حق دارد برای ادعای اصلاح طلبی خود یکی پس از دیگری به رهبران اصلاحات توهین و حمله کند!
آن زمان که با گفتاری ناصحیح و خیالی اعلام کرد اگر سید باقر موسوی در انتخابات حضور پیدا کند با قول شرف و رفتار مردانه از صحنه انتخابات کنار خواهم رفت گذر زمان نشان داد که شرافت را باران شست و مردانگی را باد برد! تا محمد بهرامی با رفتار علنی و دهن کجی اشکار به دیدار تاجگردون رود و این پیام را به سید باقرموسوی دهد که اینک محمد بهرامی به رقیب دیرینه سید باقر موسوی پیوسته است و سید باقر مهره سوخته‌ای برای اصلاحات نیست!
باید به بهرامی حق داد حال که اصلاحات با سیلی مجدد ملت از او عبور کرده است از شدت درد دوباره دست به تخریب اصلاحات ببرد و بهرامی نیز روانه قلب اصلاحات شود تا خوش خدمتی بهرامی به جریان اصولگرایان بیش از پیش ۷
نمایان‌تر شود!
بهرامی را باید ستود و او را تشویق کرد چرا که با رفتار کودکانه خود درس‌های بزرگی به اصلاحات داد تا اصلاحات بیاموزد پروژه نفوذ همچنان از سوی محمد بهرامی‌ها ادامه دارد!

محمد مهدی اسدی
ارسال به دوستان
گزارش خطا
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۷
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
بهرامی مسئول ستاد دکتر عارف بود نه قالیباف . همه هم میدونن . تخریب دیگه فایده نداره
بویر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵
اصلاح طلبی به رفتار وکردار و گفتار هست نه به شعار بهرامی هیچوقت اصلاح طلب نبوده و نخواهد شد چون کاندید در سایه اصولگراها هست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
چرت پرت میگی.سال نیکو از بهارش پیداست.شهردار بود همه کار کرد حالا هم میبینید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
عملکرد بهرامی برای همگان روشن هست ...خدمات ارزنده ای برای مردم در طول دوران مسوولیت داشتن ...
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
به همه اثبات شده خبرگزاری عصر دنا کدوم سمتیه.و تک تک مطالب جهت تخریب هست.واقعا شرفتون رو نفروشید
اصلاح طلب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
خدایی چقد پول گرفتی این مطلب رو زدی
دیگه فایده نداره تخریب دیگه اثری نداره
سونامی اصلاحات در راهه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
بابا سونامي، اسپايدرمن. بت من. گلادیاتور .
...
ديديم سونامي اصلاحات رو خیلی خوب هم دیدیم در جام زهر نوشیدن به امام توسط اربابان اصلاح طلب در فتنه ی 78. دیدیم سونامي اصلاحات رودرفتنه ی 88. دیدیم سونامي اصلاحات رودر فتنه 98 گرانی بنزین. دیدیم سونامي اصلاحات رو دربرجام، در اف ای تی اف، در سند 2030، در ژنو درلوزان در امضای جان کری در گستاخی ترامپ در ترور سردار سلیمانی، در تورم، در شکستن اقتدار وعزت مردم ایران، در فرمایشی جلوه دادن انتخابات، در زدن ولایت، در زدن تبل نا امیدی برای انتخابات، در ایجاد مشکلات کشور به دست اصلاح طلبان.
انقلاب ما 41 سال ازش گذشت.اول در دستان ميرحسين اصلاح طلب بود بعد رفت در دستان هاشمی اصلاح طلب بعد رفت در دستان خاتمی اصلاح طلب بعد رفت در دستان احمدی نژاد منحرف بعد دوباره رفت در دستان روحانی اصلاح طلب.
سوال من اينه منهاي دولت احمدی نژاد ورجایی تمام دوره ها تو دست سونامي اصلاحات بود. چه کردید غیر از فقر غيراز نابودی فرهنگ واقتصاد وفروش نفت وچپاول وفرار از ایران. چه کردیدغیر ازفقیر شدن قشرمتوسط ونابودی قشر ضعیف وثروتمندتر شدن زالوصفتها. چه کردید؟
چه کارنامه ی درخشانی دارید که باز هم میخواهید بر این مردم حکومت کنید باز چه نقشه ای برای این کشور کشیدید.
...
گردن کلفتهایه اصلاح طلب شما هیچ غلطی نکردن حال بهرامی اصلاح طلب شده منجی آخرالزمان بویر احمد ودنا جمع کنید برید از این کشور که شما نابودکردید این کشور رو.
..
خطاب به مردم بویراحمد ودنا هر رای شما تعیین کننده ی سرنوشت این استان وحتی این کشوره دیدید هشت سال حقارت ماروتومجلس وجولان تاجگردون برای نابودی بویراحمد ودناوغارت بودجه. کار به جایی ميرسه که به دنبال تغییر نام استان وجدایی از استان میشه به دلیل بی عرضه بودن نماینده فعلی بویراحمد ودنا که اوهم یک اصلاح طلبه چون باحمایت مستقیم پدرپیر وفرتوت اصلاحات استان رفت مجلس.
حال فکرکنید دوباره برن مجلس چقدر عقب ميفتیم.
.
ضمنا توپرانتز عرض میکنم جناب مستعفی الممالک روشنفکر که هیچ مسولیتی رونتونست تا آخر تموم کنه چطور ميتونه با تاجگردون در بيفته او هم لایق چنین جایگاهی نیست.
.
پس مردم عزیز بویراحمد ودنا هر رای شما فردای قیامت جواب داره مراقب رای هاتون باشید ملاک رو فقط تقوا قرار بديد چون آدم باتقوا از ترس قیامت دزدی نمیکنه قوم گرایی نمیکنه چپاول نمیکنه اهل عدالته اهل خدمته.
پس عزیزان من ملاکتون تقوا باشه تخصص باشه تعهدباشه
والامرالیکم
والسلام علیکم ورحمت الله
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.