کد خبر: ۱۴۹۷۴
تاریخ انتشار:۲۳:۲۳ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
عصر دنا: سید قدرت الله حسینی پور گفت: الان هم می بینیم که بسیاری از کسانی که در کنار رقیب شما "شاه ماهی و نهنگ دریاها" بودند،امروز در کنار شما هستند که در تجمعات و سخنرانی ها بعدی از وجود این عزیزان برخوردار خواهیم شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
سید قدرت الله حسینی پور، کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در همایش "ایل بزرگ دولتیاری" که در مجتمع تفریحی_رفاهی عالیشاهی این شهرستان برگزار شد، گفت:جا دارد که در همینجا از طایفه بزرگ دولتیاری تشکر و قدردانی کنم و این طایفه به تحقیق و یقینا در گذشته آبروی ایل باوی بودند و الان هم از همان آبرومندی برخوردارند و نمونه اش همین شهداء، جانبازان، فرهنگیان، زنان و... این طایفه است.

وی افزود:در فضایی هم که امروز در گچساران و باشت شاهد هستیم، ان شاءالله توفیق تان قطعی است، این که بنده می‌گوییم شما موفق خواهید بود در این همایش نگاه کنید و همین مکانی که مهندس "خادمی" محبت فرمودند و اجازه دادند که تجمع داشته باشیم، این عزیز از لیدر‌های بنام رقیب شماست که بعد از ۴۰ سال آمده و به همراه بستگان، دوستان و فامیل شان آنهم با یک رای بسیار بالا از بنده حمایت کرده اند.

حسینی پور اظهارکرد:الان هم می‌بینیم که بسیاری از کسانی که در کنار رقیب شما "شاه ماهی و نهنگ دریاها" بودند، امروز در کنار شما هستند که در تجمعات و سخنرانی‌ها بعدی از وجود این عزیزان برخوردار خواهیم شد.

وی درادامه گفت:با ایل عالیشاهی فردا هم در همین مکان جلسه خواهیم داشت آنهم با برنامه‌های خوب، متنوع و شاد، اما دقت کنید یک نامزدی به اسم "سید مجید حسینی" هم در انتخابات ثبت نام کرده اند به هر نیتی که آمده اند، اما شما در برگه‌های آرای خودتان همان "سید قدرت" بنویسید کفایت می‌کند.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.