کد خبر: ۱۴۶۶۰
تاریخ انتشار:۰۲:۴۱ - ۳۰ دی ۱۳۹۸
عصر دنا: وی یادآور شد: این جریان با افتخار میزبان تمام منابع انسانی در حوزه‌های مختلف بوده و خواهد بود.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
کاندیدای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا تاکید کرد برای برون رفت این حوزه انتخابیه از محرومیت، باید از تمامی سلایق فکری بهره بُرده شود و یک جریان یا گروه خاص نمی‌تواند بویر احمد و دنا را توسعه یافته کند.

 مهدی روشنفکر  در جمع سادات جلیل القدر امامزاده نورالدین (ع) با اشاره به برخی از محرومیت‌های کنونی بویراحمد و دنا، اظهارداشت: در کنار و با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های انسانی و الهی، باید سرزمین پرافتخارمان را آباد کنیم.

وی راهکار اساسی برون رفت این حوزه انتخابیه را وحدت و همراهی تمام جریانات فکری و سلایق مختلف سیاسی دانست و خاطرنشان کرد: متاسفانه یکجانبه گرایی و بی توجهی به ظرفیت‌های عظیم انسانی خسارات فراوانی را به بویراحمد و دنا وارد نموده است.

این استاد دانشگاه با طرح این سوال که آیا بویراحمد و دنا با وجود ظرفیت‌های متعدد کنونی نمی‌توانست در رتبه‌های بالاتری از توسعه قرارگیرد؟ خاطرنشان کرد: همه ما بخوبی می‌دانیم که بخش عظیمی از منابع انسانی در این حوزه انتخابیه هیچ توانی در تصمیم گیری‌های توسعه‌ای ندارند و از سویی هیچ بستری برای فعال شدن این منابع هم از سوی تمامی جریانات سیاسی فراهم نشده است.

روشنفکر گفت: سوال افکار عمومی اکنون این است که چرا برخی از تحصیلکردگان ما در استان به جایگاه حقیقی و حقوقی خود دست پیدا نمی‌کنند، اما وقتی در مناصب ملی قرار می‌گیرند بهترین خدمات را به مملکت مان ارائه می‌کنند.

این کاندیدای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا تاکید کرد که جریان ندای وحدت بدنبال اتحاد این منابع انسانی فارغ از نگاه قومیتی بوده و اصلا اعتقادی به انتصاب مدیران از یک جریان و یک طائفه خاص را ندارد.

روشنفکر با برشمردن برخی از ویژگی‌های جریان ندای وحدت، یادآور شد: این جریان با افتخار میزبان تمام منابع انسانی در حوزه‌های مختلف بوده و خواهد بود.

وی گفت: برای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد نباید فقط به مرز‌های جغرافیایی نگاه کرد و ما معتقدیم همگان برای دست یابی به توسعه پایدار باید با هم وحدت داشته باشند.

این استاد دانشگاه افزود: وجود ظرفیت‌های متعدد در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا با محرومیت‌های فراوان آن مورد قبول مردم نبوده و شایسته نیست این محرومیت‌ها همچنان با سرعت به جلو برود.

روشنفکر تاکید کرد که بویراحمد و دنا را باید با همراهی تمامی منابع انسانی در آینده نزدیک دوباره ساخت و تلاش نمود که رنگ سیاه پیراهن محرومیت از تن این حوزه انتخابیه به رنگ سفید و نشاط تغییر کند.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.