کد خبر: ۲۴۵۲۹
تاریخ انتشار:۲۳:۴۲ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
عصر دنا: بمنظور بازگشت یکی از واحد‌های صنعتی راکد به چرخه تولید، سی میلیارد تومان اعتبار سرمایه در گردش به آن اختصاص یافت.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش پایگاه خبری عصر دنا به نقل از صدا و سیما، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: این از محل اعتبارات دور دوم سفر استانی رئیس جمهور شهید به هرمزگان، برای یکی از شرکت‌های شناورسازی در بندرعباس تامین شده است.خلیل قاسمی افزود: برای طرح توسعه این شرکت نیز مجوز اضافه شدن پنج هکتار زمین صادر شده است.مدیرعامل این شرکت شناورسازی نیز گفت: در سال ۱۳۹۷ به مدت حدود سه سال این کارخانه بعلت نبود سرمایه در گردش و کمبود مواد اولیه در حالت نیمه تعطیل بود و نیروی کار به کمتر از ۵۰ نفر رسید.کامبیز عرب افزود: اکنون ۶۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این شرکت مشغول به کار هستند.

وی گفت: ۱۲ فروند شناور هم با ظرفیت‌های مختلف در این کارخانه در حال ساخت است.مدیرعامل این شرکت شناورسازی گفت: با اجرای طرح توسعه این شرکت پیش بینی می‌شود تا پایان سال نیروی کار از ۴۰۰، به هزار تن افزایش یابد.این شرکت در زمینه ساخت انواع کشتی‌ها، بارج و لندینکرافت فعال است.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.