کد خبر: ۱۹۸۲۲
تعداد نظرات: ۲۳ نظر
تاریخ انتشار:۲۰:۵۷ - ۲۴ اسفند ۱۴۰۱
جوابیه شکرالله امامی به سایت عصر دنا؛
عصر دنا: سید شکراله امامی یکی از افرادی که اسمش در نامه لیست یازده نفره بود طی جوابیه ای نوشت: چطور حاضر شدید که نامه ای را منتشر کنید که هیچ دست آوردی نداشته و هیچکدام از افراد مطرح شده درجایی درهلدینگی بکار گرفته نشدند؟
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا، سید شکراله امامی یکی از افرادی که اسمش در نامه لیست یازده نفره مهدی روشنفکر برای اشتغال در هلدینگ ها بوده جوابیه ای برای عصر دنا ارسال کرده که به شرح زیر است:

مدیر محترم سایت عصر دنا
با سلام

باعنایت به قوانین مطبوعات و پایگاه‌های خبری مبنی بر رعایت اخلاق و قانون در اطلاع رسانی؛ انتشار نامه ای دست نوشته منسوب به نماینده محترم بویراحمد که افراد مطرح در لیست عمدتاً از آن بی اطلاع و شاید یک پیشنهادی به سبک و سیاق مقطع سایر نمایندگان ادوار بوده و هیچگونه خروجی در بکارگیری نیرو صورت نگرفته جز انگیزه سیاسی و تخریب نمی توان عنوانی برای آن برگزید.

لازم است طبق قانون با انتشار جوابیه بستر تنویر افکار عمومی فراهم شود
اولًا:چطور حاضر شدید که نامه ای را منتشر کنید که هیچ دست آوردی نداشته و هیچکدام از افراد مطرح شده درجایی درهلدینگی بکار گرفته نشدند؟

ثانیاً: در حالی که صدها و بلکه هزاران نفر از حامیان نمایندگان ادوار و چهره های رشد یافته و به مسند ملی رسیده این استان محروم زیر این چنین چتری در قالب شرکت ها و وزارتخانه ها رسماً اشتغال یافته و حق هم همین بوده و هست که توجه خاصی به منابع انسانی مستحق استان صورت گیرد ولی هیچگاه آن سایت خبری گزارشی نداشته و صرفاً به نامه ای ورود کرده که هیچگونه خروجی نداشته و هر کدام از افراد در خانه نشسته و مورد هجمه و تخریب آن سایت با محتوای جهت دار و کامنت های هدفدار قرار گرفته اند!
ثالثاً: فرض بر اینکه چنین نامه ای مقرون به صحت یا با خروجی اشتغال حداقل یک نفر منجر شده باشد آیا خدمت به استان است یا خیانت؟ این چه عدالتی است که برای یک عده قلیل اجازه هرکار و اقدامی را ولوخلاف و خیانت میدهند ولی برای یک اظهار نظر و درخواست نماینده اکثریت اینگونه بی رحمانه تخریب می کنند؟
رابعاً: شما شهامت انتشار گزارش بکار گیری های فله ای و خارج از ضابطه در همین استان محروم را در زیر چتر مدیران در ادوار گوناگون با همه ابعاد و اشخاص سیاسی داشته اید؟
چه تعدادی با عقبه کانون های ثروت و قدرت از چهار دهه قبل تا کنون بدون هیچگونه معیاری استخدام رسمی شده و هیچگاه خبری از آن سایت در این زمینه منتشر نشده است که اینک به یک نامه ای مبهم بدون هیچگونه خروجی این همه ضریب داده اید در حالیکه هیچکدام از افراد متهم شده جایی مشغول نشده است ؟
این را بدانید این مشی نامتعادل وخلاف اخلاق نمی‌تواند خط و مشی یک رسانه عدالت خواه باشد چون همانگونه که گفته شد هیچکدام از افراد مطرح درجایی بکار گرفته نشدند وصرفاً یک درخواست بوده که شامل تعدادی از نیروهای بازنشسته وکارمند بوده که یحتمل نیت درخواست کننده ایجاد بستر برای بکارگیری جوانان این مرزبوم بوده و شاید درواقع نماینده خواسته ازاین افراد برای بسترسازی اشتغال بیشتر قشر جوان دراین هلدینگها استفاده کند. سئوال این است که بکارگیری افرادی که صلاحیت لازم را دارند ومی توانند بستر ساز اشتغال جوانان استان باشند چه آسیبی به شماها وارد می کند که اینگونه هدفدار اقدام به انتشار آن نموده اید ؟
میدانید که این تخریب های یک طرفه و فرصت طلبانه نتایج عکس خواهد داد آنگاه که جلوی چشم همه، شاهد صدها نمونه خلاف قانون در استان و فراتر از آن بوده ایم...
ما نمی‌دانیم که چرا جریان برخاسته از متن مردم وبدون دخالت غولهای مورد تهاجم قرار گرفته ودر دوران اوج جوانی خویش مورد حسادت و تنگ نظری قدرت طلبانی قرار گرفته واز هر فرصتی برای ضربه زدن ومتوقف کردن آن استفاده می کنند این ادبیات واقدامات نمی تواند سوابق مشخص همه جریانات و پدر خوانده های آنها را در شیوه بکارگیری های فامیلی و جناحی را از دید چشمان تیزبین مردم دور کند.
لیست کردن اسامی استخدام شدگان خارج از قاعده و قانون هر نماینده و یا مدیران منسوب در ادوار مختلف معلوم است و در معرض قضاوت مردم قرار گرفته است. از این رو انگشت اتهام کشیدن به پیشنهاد یک نماینده به فرض صحت برای اشتغال ده نفر، در مقابل آن همه بکار گیری فله ای سالیان دور و دراز نمی تواند به تخریب یک جریان یا افراد مورد پیشنهاد منجر شود.

اصحاب محترم رسانه واقفند که رانت خواران و سهمیه داران و هلدینگ رفتگان و سایر نورچشمی ها چه کسانی بوده و هستند و بر سر اعتماد مردم چه آورده اند و...
البته که آن بخش از حرکت نمایندگان ادوار که در راستای دلسوزی و اشتغال واقعی جوانان مستحق بدون نگاه فامیلی و جناحی بوده و تا حدودی نیز موفق به مطالبه حقوق جوانان و بازنشستگان محروم استان بوده، قابل تحسین است زیرا ازطرق مختلف قانونی بستر ساز توسعه محل مأموریت خویش درقالبهای مختلف بوده اند ولی این عقده گشایی های افراد معلوم الحال دیروز و نفوذی امروز راه بجایی نخواهد برد.
کرامت انسان‌ها را فدای مطامع قدرت طلبان نکنید و بدانید این اقدامات غیر اخلاقی انتقامی فاقد رویکرد انتقادی راه بجایی نخواهد برد.

خدایا چنان کن سرانجام کار
توخشنود باشی وما رستگار


سید شکراله امامی فعال سیاسی و فرهنگی

ارسال به دوستان
گزارش خطا
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۳
لوداب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
جناب امامی بدان که این جوانان بی کار خدا دارند انشالله چوب خدا شما و امثال شما را خواهد زد
ما در انتظار چوب خدا هستم و بس
پاسخ ها
مارگون
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
این چند خط را خواندم.
پر از اشکال نگارشی و املایی
مسخره شده وافعا متاسفم
نمایمده اینقدر سطح سوادش پایین است
ایلم تامرادی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۱/۰۳
ما در انتخاب اشتباه کردیم و البته جبران خواهیم کرد
خیانتهای این شخص ضعیف فراموش نخواهد شد و با این گفتار درمانی ها ره به جایی نخواهد برد
کسی فکر نمی کرد ایشان تمام افراد کلاه نمدی و نخبه ایل تامرادی و سفلی را مورد غضب و کینه توزی خود قرار دهد
کسی فکر نمی کرد فقط دنبال کار خاله خورزوهایش و بستگان خودش باشد
کسی فکر نمی کرد که اینقدر.... ـی و... انجام شود
من ۲۰ سال در سیاست کار کرده ام
چه زارع چه هدایت خواه و چه بهرامی و منتظریان به بد طینتی و حسادت ایشان نیستند و اگر بخواهند باشند نمی توانند
بدنامی که به اسم تامرادی ها با نابخردی و ایجاد نفاق دراین چند سال ایجاد شد باید توسط افراد به درد بخور و فهمیده ایلمان ترمیم شود
البته معتقد هستم که منتخب بویراحمد باید یک بویراحمدی اصیل فارغ از چپ و راست بودنش باشد
یا حق
انقلاب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
درود بر امامی دشمن انقلابی نماهای پیشانی سوخته
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
جناب امامی نیاز نبود افراد باز نشسته را در لیست قراردهد اون هم از یک خط نورچشمی ها چرا از جوانان بیکار ودارای مدارک بالا نامی نبرد آیا این عدالت هست اگر عدالت این چنین هست پس لازم هست جناب روشنفکر به فکر آینده خود باشد
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
جناب امامی نیاز نبود افراد باز نشسته را در لیست قراردهد اون هم از یک خط نورچشمی ها چرا از جوانان بیکار ودارای مدارک بالا نامی نبرد آیا این عدالت هست اگر عدالت این چنین هست پس لازم هست جناب روشنفکر به فکر آینده خود باشد
رها
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
همین پدر خوانده ها بودن که باعث شدن امثال شما ابراز وجود کنید وگرنه تو کجا و ...
سید علی.......
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
متاسفانه بی سوادی،بی سلیقه‌ای، قوم گرایی، جناب نماینده فعلی ،آبروی نمایندگی مجلس در طول این چهل چهار سال را بر باد داد.

مردم داری مرحوم محمودیان
سلامت سید مسعود حسینی
شجاعت سید باقر موسوی
استادی ستار هدایت خواه
اخلاق غلام محمد زارعی

همه ، مایه افتخار استان بود

ولی افسوس که تعصب جای همه این ارزش‌ها را گرفته است!!!
دستباز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
چه رویی هم داره.میگه حق بوده.خیانت به جوانان تحصیل کرده بیکاره که بهترین رزومه رو دارن.بازنشسته ای برو حقوقت رو بگیر.اگر استخدام باشه باید با ازمون باشه نه 4تا قوم گرا به پاس خوش خرمتی برن سرکار
مردم
|
Germany
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
به عنوان یک یاسوجی اصیل و متولد استان دیگر خدمتتان عرض کنم از دیدگاه مردمان دیگر استان ها یاسوج تا همین یکی دو سال پیش متاسفانه وجهه مناسبی نداشته حالا یکی دو سال است که نظرات نسبت به یاسوج تغییر کرده و این چیزی جز نتیجه رانت و فساد و بی مدیریتی در ادوار گذشته نبوده سخنم با کسانی است که حالا بر فرض محال این یازده نفر هم استخدام شده باشند یعنی آنقدر سطح سیاسی پایین دارند که با همچین موضوع بدیهی سعی در تخریب نماینده دارند آخه بندگان خدا تو همه ده کوره های کشور حداقل چند نفر از افراد مورد وثوق مدیران به کار گماشته می‌شوند حالا اگه حرفی میخواهید بزنید حداقل شایستگی اون افراد و بررسی کنید نه نماینده ای رو تخریب کنید که بعد از سال ها هویت رو به مردم شهرش برگردونده... در ضمن بنده با تحقیق حرف می زنم اکثر افراد این لیست به جرأت لایق و دارای شایستگی فراوان هستند (چندین مرتبه گذرم به برخی ادارات یاسوج خورده و آرزوم این بود از شهر محل سکونتم ارباب رجوع نداشته باشن)
میرعبدی
|
Germany
|
۲۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
سلام و عاقبت به خیر!
چهل و چند سال از انقلاب گذشت. در همه ی ابعاد استان عقب مانده ترین است. پس مردم داری و سلامت و شجاعت و درایت و اخلاقیات نمایندگان استان به چه دردی خورد.
علاوه بر این نمایندگان، بقیه مسئولان هم در ارتقا رتبه ی آخرین استان، هیچ اثری نداشته اند. سال ۵۷ می گفتند استان محروم. هنوز هم می گویند: استان کهگیلویه و بویراحمد محروم.
حالا اشاره به نامه جهت بکارگیری چند فرد بیکار که اتفاقا چند نفری از آنان جوان و ادیب و نخبه هم هستند کار عالی و خداپسندانه ایست، البته به شرطی که برای همه چنین روشی اعمال شود و میزان باشد.
اما من میر عبدی قول می دهم دوباره همین جناب روشنفکر قبول می شود. می دانید چرا؟! چون ما هنوز اندر خم یک کیچه ی طیف و طایفه گرایی و سرحد و گرمسیر، مانده آیم ووکلای شهرهای بزرگ هفت شهر عشق را گشته اند.
با تشکر و پوزش
ارادتمند
میرعبدی
پاسخ ها
رضایی سروک
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
رو که رو نیست... ادم خجالت میکشه از این همه اظهار نظر متوهمانه و دروغین... افسوسم برای بویراحمد که مفلوک ترین دوره مجلسشو سپری میکنه.....
یک یاسوجی بدون پارتی
|
Spain
|
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
جناب روشنفکر عزیز سلام
از قدیم گفته‌اند ماه حقیقت هیچگاه پشت ابر کتمان پنهان نمی‌ماند! بالاخره خداوند جای حق نشسته و ما مردم بی‌پناه بدون رانت و پارتی هم خدایی داریم.
این نامه منتشر شد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد، بسیاری از این افراد حقوق‌بگیر بوده و تا توانستند از قِبل رانت و پارتی خوردند و بردند و چاپیدند اما متعجبم از فردی که تا دیروز دم از عدالت و حق‌طلبی میزد الان علاوه بر اینکه خودش و برادرش کارمند دانشگاه علوم پزشکی هستند و از طرفی سردبیر یک خبرگزاری در استان است و مدعی خبرنگاری حق طلب می‌کند و رییس دفتر نماینده است و اکنون هم میخواهد بواسطه رانت حتی از هلدینگ ها هم حقوق بگیرد!!!
واویلا صد واویلا از اینهمه اشتهای کاذب کسی که میخوتهد از صد جا بخورد و بچاپد!
آقای خبرنگار ... دوران بخور بخورها هم تموم میشه و سیاهی میمونه؟ کاش یه کم از این اشتهاتو برای بقیه هم میگذاشتی؟
دشمن طایفه گرایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
همین تفکرات ادماهایی نظیر امامی هست که استان مارا در قعر قله های رفاه و اقتصاد قرار داده
کریمی
|
Germany
|
۰۷:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
جناب امامی. اولا ما جهت سیاسی شما را نفهمیدیم که با هر استانداری و نماینده ای در دوره های مختلف اصلاح طلب و اصولگرا و مستقل به عنوان مشاوران و مدیران این نمایندگان به کار گرفته شدید حالا یا با حقوق و مواجب یا بدون آن. ثالثا فرمودید که معرفی این افراد برای ایجاد بستری برای اشتغال جوانان بوده است. خود شما حدود 16 سال مدیر بوده ای، کدام بستر را برای کدام جوان ایجاد کردید که حالا که بازنشسته ای میخواهید این بستر را ایجاد کنی. اگر قصد ایجاد بستر دارید در منزل باشید و بگذارید جوانان به جای بازنشسته ها صاحب حقوق و زندگی شوند. شما حداقل یک حقوق بازنشسته و آب باریکه ای دارید. که زندگی را بچرخانید والله جوانان ما با مدرک دکترا دارند کارگری می کنند. ثالثا کسی دیگر گول نمی‌خورد رای بدهد که شما به قول خودتان فعالان سیاسی فرهنگی ولو ذره ای بهره ای ببرید رابعا فرموده اید این نامه هیچ آورده ای برایتان به همراه نداشته است. اگر با فعالیت فرهنگی سیاسی دنبال اورده برای شخص خودتان هستید پس باید فاتحه سیاست را خواند.
فاطمه
|
Netherlands
|
۰۷:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
بسیار جای تعجب دارد که ندای وحدت از انتشار یک نامه که مهر و امضا دارد اینقدر ناراحت شده است. ببخشید مگر اصلی ترین شعار آقای روشنفکر شفافیت نبود. حالا به جای اینکه خود ایشان این نامه را در راستای شفافیت منتشر می کرد یکی از سایت ها منتشر کرده است. پس این همه ناراحتی بابت چیه؟ ضمنا اینکه تهدید کرده اند که ما هم اسنادی برای افشا داریم قطعا ندارید زیرا کسانی که حاضرند صدای دکتر غلام نژاد را ضبط کنند و با بداخلاقی به صورت گسترده منتشر کنند قطعا اگر اسنادی داشتند حتما افشا می کردند.
امیر زیل
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
جناب امامی لااقل به جای خودت فرزندت را می نوشت شاید جای دفاع داشتی اما این جوابیه شما روسیاهی بیشتر براتون داره شما چه از هلدینگ بلدی که بخواهی استخدام بشی واقعا مایه تاسف است که بعداز سوچند سال کار وبازنشستگی می نویسی چند نفر بیکار لااقل حیف این مردم که تا الان خودم شما را آدم خوبی می دانستم مگه میشه نماینده بخوادکسی را اشتغال ب اش ایجاد کنه وخودش اطااع نداشته باشه
،(.....به مردم فهیم استان )
هفت چشمه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
آقای امامی کاش شما مینوشتید که چطور خود شما از همان چهره های سیاسی سابق استفاده کردید و تا مقام فرمانداری هم پیش رفتید و چطور دم از شایسته سالاری میزنید در حالی که جوانان تحصیلکرده بیکار بگردن و شما که بازنشسته هستید بدنبال پست و مقام هستید
هفت چشمه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
آقای امامی برای روشنفکر دوست نمیشه همونطوری نمک هدایتخواه را خورد و نمک دان شکست اینها نان به نرخ روز خور هستن همینطور آقای تشکری اصلاح طلب
دهدشت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
هلدینگ اره ... آقای امامی تبریک می گم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
خدا ایشناستون هرکه دنبال منفعت خشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
آقای امامی مردم بویراحمد تخلف و حق کشی در انتخابات شورای شهر یاسوج را فراموش نخواهند کرد؛روزی در پیشگاه عدل الهی باید پاسخگو باشی.
حسن زاده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۸
متاسفم برای جامعه ای که اینقدر تنزل پیدا کرده که نماینده اش دست به چنین کار سخیفی می زند
این کار هم برای تخریب این افراد بود و هم اینکه به انها بگوید من مثلا کاری خواستنم بکنم برایتان
الان از هرکی بپرسی میدونه چه خبره من واقعا تعجب میکنم این کارها در سال 1401 چه معنایی دارد
اگر این کار 60 سال پیش انجام می گرفت شاید حداقل دستاوردی داشت ولی الان برعکس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.