کد خبر: ۱۹۵۶۴
تاریخ انتشار:۲۰:۴۴ - ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
عصر دنا: در آیینی از هنرجویان نمونه علمی و اخلاقی هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج تجلیل شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

مدیرکل آموزش و پرورش این استان کهگیلویه وبویراحمد در این آیین ضمن تبریک دهه فجر و قدردانی از فعالیت‌های هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج گفت: دهه فجر فرصت مناسبی است تا دانش آموزان با وقایع انقلاب آشنا شوند که مستلزم مطالعه تاریخ و آگاهسازی دانش آموزان توسط معلمان و عوامل اجرایی در مدرسه است.
حسنعلی عزت خواه با بیان اینکه هر جامعه ای که تاریخ خویش را نشناسد دیگران آن را تحریف و به بیراهه می برند گفت: باید نسل امروز و دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب اسلامی، عوامل شکل گیری انقلاب و علت تداوم آن آشنا شوند.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی امروز با پیشرفت‌های بزرگ خود در طی این ۴۴ سال در اوج اقتدار و عزت قرار دارد و دشمنان نیز به خوبی این دستاورد و توانمندی‌ها را درک کرده‌اند.
وی در ادامه توجه به هنرستان‌ها را برای مهارت آموزی از برنامه های کلیدی آموزش وپرورش دانست و افزود: تحصیل هنرآموزان در هنرستان‌ها برای تربیت نیروی ماهر و کار بلد در رشته‌های مختلف فنی وحرفه‌ای و کاردانش یک ضرورت است.
رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین با اشاره به اینکه آموزش اساس تعالی است و انسان آموزش دیده محور توسعه است گفت: بخش کشاورزی به عنوان بزرگترین بخش ایجاد اشتغال و تامین زنجیره غذایی نیازمند توجه ویژه است.
نصرت الله حیدرپور با بیان اینکه رشد و توسعه بخش آموزش کشاورزی مدیون انقلاب اسلامی است گفت: امروز میانگین سن کشاورزان ما 54 سال است که برای تربیت نیروی انسانی و علمی در بخش کشاورزی و گذر از کشاورزی سنتی نیاز به تقویت و توسعه هنرستان کشاورزی هستیم.
وی افزود: هدف از راه اندازی هنرستان کشاورزی، تربیت کشاورز مهندس و با دانش است که بتواند در آینده به اقتصاد خود و جامعه کمک کند.
مدیر هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج نیز با تقدیر از حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان در جمع هنرجویان این هنرستان گفت: دهه مبارک فجر، ایام به ثمر رسیدن مجاهدت‌ها و جان‌فشانی‌های مردان وزنان آزاده ایران سرافراز و کلید گشاینده درهای فتح و پیروزی به روی ملت بزرگ ایران است که با رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره) «استقلال»، «آزادی» و «جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.
آیت الله انصاری، رمز پیروزی انقلاب اسلامی را وحدت و همدلی مردم عنوان کرد و گفت: سه مرحله خداباور بودن مردم، رهبری حضرت امام خمینی(ره) و حمایت و پشتیبانی مردم از نهضت امام خمینی از عوامل اصلی به ثمر رسیدن و پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
وی به فعالیتهای هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی اشاره کرد وگفت: هنرستان کشاورزی در راستای تربیت نیروی ماهر در بخش کشاورزی در سه رشته و با بیش از 120 هنرجو در حال فعالیت است.
انصاری افزود: هنرجویان مستعدی داریم و با استفاده از امکانات موجود تمام تلاش من و همکارانم این است که بستر را برای برای شکوفایی و آموزش مطلوب آنان فراهم آوریم.
وی افزود: در این جلسه از رتبه های برتر علمی ،ورزشی و اخلاقی تقدیر خواهیم کردوامیدواریم با همکاری خوب آموزش وپرورش و مرکز تحقیقات شاهد پویایی و بالندگی این هنرستان بیش از گذشته باشیم.
مدیر هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج افزود: هدف از تجلیل از هنرجویان نمونه هنرستان کشاورزی ، در واقع به یادگار ماندن خاطرات خوش برای این قشر آینده ساز است و همواره احترام به شخصیت هنرجویان مورد تاکید ما بوده است.
در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و جوایزی از هنرجویان نمونه علمی و اخلاقی و ورزشی هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج تجلیل شد.
در پایان این آیین حسنعلی عزت خواه مدیرکل آموزش کهگیلویه وبویراحمد در اقدامی خلاقانه و ابتکاری با اهداء تمثال مبارک سردار حاح قاسم سلیمانی از مصطفی سالاری از هنرآموزان هنرستان کشاورزی به پاس تلاشهایش در حوزه آموزش متوسطه تجلیل کرد. 

تجلیل از هنرجویان نمونه علمی و اخلاقی هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج

انتهای پیام/

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.