کد خبر: ۱۸۴۹۶
تاریخ انتشار:۱۶:۴۴ - ۰۶ تير ۱۴۰۱
عصر دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اهداف شیطانی پشت جریان تولید و توزیع مواد مخدر است و کشور ما در خط مقدم مبارزه با این پدیده شوم شهدای زیادی تقدیم کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

 

سید علی احمدزاده در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: کشور ما در گلوگاه و مسیر ترانزیت و خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است و در این راه شهدای زیادی تقدیم کرده است.

وی اظهار کرد: کشور افغانستان بی‌دلیل به پایگاه و منبع تولید مواد مخدر تبدیل نشده است و اهداف و دستان شیطانی پشت این امر قرار گرفته تا انحراف در جامعه بشری ایجاد کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: انحرافی که در استفاده از تریاک شده به بلای جان انسان‌ها تبدیل شده است و مانعی برای جلوگیری از ترقی و رشد دانش بشری و انحراف در جایگاه عزت، کرامت و انسانیت است.

احمدزاده بیان کرد: علی‌رغم اینکه مصرف مواد مخدر در کشورهایی که خود را متمدن می‌دانند بیشتر است و با اینکه، جمهوری اسلامی در خط مقدم مبارزه با این مواد قرار دارد و حدود چهار هزار شهید در این راه تقدیم کرده است اما با این حال ما را در جایی ناقض حقوق بشر می‌دانند و یا محکوم می‌کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: ما را تحت فشار قرار می دهند به خاطر اینکه با مافیای مواد مخدر مبارزه می‌کنیم و یا اعدامی در بحث مواد مخدر داریم و این نگاه ضد حقوق بشری شیطانی و دوگانگی استکبار نسبت به ما است.

احمدزاده با تقدیر و تشکر از نیروی انتظامی، بسیج، سپاه دستگاه‌های امنیتی و تشکل‌های مردمی و همه کسانی که در راه مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد فعالیت می کنند تاکید کرد: همه باید در بحث مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد دغدغه داشته باشیم و نسبت به این مسئله به طور همه جانبه و با حساسیت بیشتر و توجه جدی‌تر و دائمی پرداخت شود.

در پایان این جلسه از مادر شهید روح الله در خشک شهید مبارزه با مواد مخدر و کش راد بسطام پور جانباز و مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
آيا خود و اطرافیان از بانک ها کهگیلویه و بویراحمد در پرداخت وام ازدواج و فرزنداوری رضایت دارید؟
بله
خیر