کد خبر: ۱۷۹۱۴
تاریخ انتشار:۲۳:۳۳ - ۲۵ فروردين ۱۴۰۱
عصر دنا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان از مشترکین بدهکار خود در این استان ۱۸۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

جمال معتمدی زاده  افزود: مانور جهادی وصول مطالبات از مشترکین بدهکار برق در شهرستان های ۹ گانه این استان با مشارکت ۱۸۶ نفر از پرسنل این شرکت در قالب ۶۷ گروه طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری اجرا شد. 

وی تاکید کرد: این مانور در راستای اجرای دستورالعمل شرکت توانیر و با هدف وصول حداکثری مطالبات معوق در نواحی ۹ گانه استان با مشارکت پرسنل واحد های معاونت مشترکین، اتفاقات، عملیات و تمامی پیمانکاران حوزه های وصول مطالبات، نصب کنتور و برق های غیر مجاز با رعایت تکریم مشترکین بدهکار برق برگزار شده است.

معتمدی زاده تصریح کرد: از مجموع  ۱۸۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان بدهی شرکت برق استان، ۴۴ درصد مطالبات معادل ۸۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مربوط به دستگاه های اداری با عنوان تعرفه عمومی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشترکین خانگی با ۳۸ میلیارد و ۱۳۵ میلیون تومان درصدی معادل ۲۱ درصد بدهی های این شرکت را بخود اختصاص داده اند.

معتمدی زاده، میران بدهی مشترکین تجاری به شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد را ۳۰ میلیارد و ۹۱۰ میلیون تومان معادل ۱۷ درصد مطالبات این شرکت از مشترکین خود برشمرد.

وی گفت: مشترکین صنعتی در این استان ۱۵ درصد بدهی ها معادل ۲۶ میلیارد و ۱۱۵ میلیون تومان را بخود اختصاص داده اند و مابقی مطالبات این شرکت مربوط به تعرفه کشاورزی با کمترین مبلغ و درصد بدهی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مشترکین برق شهرستان بویراحمد با ۷۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و ۴۱ درصد بدهی ها بیشترین مطالبات این شرکت را دارند.

معتمدی زاده عنوان کرد: مشترکین برق در شهرستان گچساران ۲۹ درصد معادل ۵۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان را از آنِ خود کرده اند.

وی بیان کرد: مشترکین برق در شهرستان کهگیلویه با ۱۳ درصد بدهی ها معادل ۲۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در رتبه سوم مشترکین بدهکار به شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد قراردارند و مشترکین برق شهرستان دنا با ۹ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان با شش درصد بدهی ها در جایگاه چهارم بدهی ها است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد میزان بدهی مشترکین برق شهرستان چرام را هفت میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان با چهار درصد بدهی عنوان کرد.

معتمدی زاده تصریح کرد: در شهرستان باشت هم مشترکین برق مبلغی به میزان شش میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان با چهار درصد بدهی ها بدهکار هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشترکین برق در شهرستان بهمیی هم با پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و با سه درصد بدهی ها در جایگاه هفتم بدهکاران برق استان قرار دارد.

معتمدی زاده، روش های پرداخت بدهی برق مشترکین را مراجعه به دفاتر خدمات مشترکین شرکت توزیع در نواحی، دفاتر پیشخوان، ارسال شناسه قبض به سر شماره ۳۰۰۰۷۵۱۲۱، استفاده از اپلیکیشن برق من، استفاده از برچسب های QRcode نصب شده و یا مراجعه به پورتال اینترنتی شرکت توزیع برق استان، به آدرس  billing.kbedc.ir عنوان کرد.

 ۲۷۸ هزار اشتراک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که بیش از ۲۲۰ هزار مشترک آن را مشترکین روستایی تشکیل می دهند.

منبع: ایرنا
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.