کد خبر: ۱۷۶۲۱
تاریخ انتشار:۱۶:۴۸ - ۰۴ فروردين ۱۴۰۱
عصر دنا: افرادی که ملک آن‌ها در بافت‌های فرسوده قرار دارد از سقف تسهیلات نوسازی تا ۶۰۰ میلیون تومان می‌توانند بهره‌مند شوند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: متقاضیانی که ملک آنها در بافتهای هدف بهسازی و نوسازی قرار دارد و طرح آنها به ۱۰ درصد پیشرفت کاری رسیده می‌توانند از سقف تسهیلات نوسازی تا ۶۰۰ میلیون تومان بهره مند شوند.
آقای آئینی افزود: متقاضیانی که ملک‌شان در محدوده بافتهای فرسوه شهری، سکونتگاههای غیررسمی و بافتهای تاریخی واقع شده باشد به سامانه جامع طرحهای حمایتی مسکن (نهضت ملی مسکن) به نشانی saman.mrud.ir و یا درگاه شرکت بازآفرینی شهری تهران به نشانی udrc.ir مراجعه کنند.
وی ادامه داد: سقف وام ۴۵۰ میلیون تومان است اما در چهار شهر مشهد، قم، شیراز و تهران و در محدوده حرم امام رضا (ع)، حرم حضرت معصومه (ع)، حرم شاهچراغ (ع) و حرم حضرت عبدالعظیم (ع) این تسهیلات تا سقف ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت می شود.
وی با بیان اینکه ۱۵۰ میلیون تومان از تسهیلات نوسازی در تمامی شهرها با سود صفر درصد پرداخت می‌شود گفت: مابقی این تسهیلات ۱۸ درصد خواهد بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: افراد برای آنکه بدانند خانه‌شان در محدوده هدف بازآفرینی قرار دارد یا خیر کد جام یا کد پستی ملک را وارد کنند.
آئینی گفت: برای دریافت این تسهیلات نیازی به سپرده گذاری نیست و همین که ملک در بافتهای فرسوده واقع شده باشد کافی است تا مشمول دریافت این وام شود.
وی تاکید کرد: لذا نرخ سود در تهران حدود ۱۲ درصد، در کلانشهرها ۱۱ درصد و در سایر شهرها حدود ۱۰ درصد است.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.