کد خبر: ۱۷۲۱۹
تاریخ انتشار:۱۳:۵۷ - ۱۲ تير ۱۴۰۰
منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس:
عصر دنا: حسینی پور عنوان کرد: بودجه کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۵ بالغ بر ۱۸۷ میلیارد تومان، در سال گذشته ۹۳۲ میلیارد تومان و در سال ۱۴۰۰ نیز یک هزار و ۴۵۱ میلیارد تومان می باشد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

سید ناصر حسینی‌پور در جلسه کمیته بر‌نامه‌ریزی گچساران اظهار کرد: مردم گچساران مشارکت خوبی در انتخابات داشتند به طوری که بالاترین میزان رای را در شهرستان‌های استان به رئیس جمهور منتخب داده‌اند.

وی بیان کرد: تمام دولت ها در کنار افتخارات اشتباهاتی نیز داشتند و نمی‌شود در خصوص یک دولت سیاه نمایی کرد.

منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس تصریح کرد: دولت ها اگر افتخاراتی داشتند و به قله عزت رسیده اند ، این افتخارات ریشه در مدیریت جهادی و ریشه در ما می توانیم داشته است.

حسینی‌پور عنوان کرد: اگر در نانو و هسته ای و سوخت ۲۰ درصدی موفق بودیم و مدیرانی چون مجید شهریاری دانشمند ایرانی با هزینه خود کار انجام می دادند ریشه در ما می‌توانیم داشته است.

حسینی پور عنوان کرد: در کنار مدیران‌ جهادی وزیرانی نیز پیدا می‌شوند که  ما نمی‌توانیم را از تریبون فریاد می‌زنند.

وی گفت: من در جمع شما به عنوان منتخب مردم معتقد هستم که نظام امام و رهبر و حاج قاسم سلیمانی به ما اجازه نمی دهد که اگر مدیری در نظام قبل بود  ولی کارآمدی خوبی داشت از گردونه خارج شود.

منتخب مردم گچساران و باشت خاطر نشان کرد: باید توانمندی و کارآمدی مدیران را مد نظر قرار داد و از آنها برای پیشرفت حوزه کاری استفاده کرد.

حسینی پور بیان کرد: به دو همکار خود در استان گفتم باید مدیرانی که  کارآمد هستند در سمت خود نگه داشته شوند.

وی با اشاره به اینکه مردم از مرزهای جناح بندی خسته شدند، افزود: با این اقدام‌نشان داده می شود که جناح بندی در کارها وجود ندارد.

منتخب مردم گچساران و باشت ادامه داد: از روز شنبه کارگروهی جوان  را جهت بررسی و رصد مشکلات و کارهای مناطق مختلف تشکیل دادم.

حسینی پور با اشاره به اینکه من زمینه ای در حوزه ارتباط با ادارات نداشتم، اضافه کرد:  من مشکلات را دسته بندی کرده و موجودی و کمبودها را خواهم گرفت تا بدانیم چه چیزی کم هست و باید چه اقداماتی انجام شود هر چند ما نمی خواهیم شق القمر کنیم.

منتخب مردم گچساران و باشت اظهار کرد: تمام موضوعات مختلفی که به من گزارش شده طی یک‌نامه ۱۲ صفحه ای به استاندار ارسال کردم.

حسینی پور بیان کرد: من در تهران برای خود یک‌مجموعه ۲۰۰ نفری داشتم و اعلام کردم به مجلس نیامده یک‌ مرکز پژوهشی را دایر کرده ام.

وی با عنوان اینکه استاندار و فرماندار گچساران انسان های متعهدی هستند، افزود: به ما گفته شد مدیران کل در یک سال گذشته گچساران فراموش کردند تا جایی که فرماندار این شهرستان به آنها گوشزد می‌کرد که راه گچساران از کدام طرف است.

منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس تصریح کرد:  این نشان می دهد می‌توان در این دولت نیز مدیران خداترس وجود داشته باشد.

حسینی پور عنوان کرد: بودجه کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۵ بالغ بر ۱۸۷ میلیارد تومان، در سال گذشته ۹۳۲ میلیارد تومان و در سال ۱۴۰۰ نیز یک هزار و ۴۵۱ میلیارد تومان می باشد.

وی گفت: با توجه به نبود نماینده هیچ بی عدالتی در بخش بودجه شهرستان گچساران صورت نگرفته است.

منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس اظهار کرد: از مدیران که شهرستان را در این‌ مدت زمان به حال خود رها کردند گله داشته و آنها باید پاسخگو این اقدام خود باشند.

وی افزود: هر نماینده و یا مسئولی که تکبر داشت و از بالا به مردم نگاه می‌کند خون شهدا آن را زمین خواهد زد زیرا ما برای هر صندلی مدیریت تا مجلس  گرفته ۴ شهید داده ایم.

منتخب مردم گچساران و باشت تصریح کرد: آدمی نیستم که در جایگاه منتخب مردم وارد پروژه بشوم ولی نگاه کارشناسانه را نادیده بگیرم در تمامی پروژه ها باید از کارشناسان کارآمد استفاده شود.

حسینی پور ادامه داد: بیمارستان بی بی حکیمه با توجه به پیشرفت ۹۴ درصدی در سال قبل تنها نیم درصد پیشرفت داشته است.

وی گفت: باید تلاش کرد تا پروژه هایی که ۵ درصد آنها باقی مانده هرچه زودتر با تخصیص اعتبارات به پایان برسد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.