کد خبر: ۱۷۰۲۳
تاریخ انتشار:۲۱:۵۹ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
عصر دنا: بی‌بی‌سی فارسی که این روزها از هیچ اقدامی در جهت کاهش مشارکت و تخریب نامزدهای ریاست جمهوری دریغ نکرده این بار دست به تحریف آشکار زد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

BBC فارسی که این روزها به همراه دیگر شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی از هیچ اقدامی برای تخریب نامزدهای جبهه انقلاب از جمله ابراهیم رئیسی دریغ نکرده، این بار نیز همزمان با پخش مناظره، بخشی از صحبت‌های رئیسی در مناظرات ریاست جمهوری را تحریف کرد.

درحالی که ابراهیم رئیسی با انتقاد از حرکت نمایشی همتی در ارائه لیست بدهکاران در مناظره تلویزیونی اعلام کرد: مردم می‌دانند که ما ابا این افراد برخورد کردیم اما برای مردم سوال می‌شود که اگر آقای همتی مسئولیت داشت که لیست ۱۱ نفر را بدهد، چرا تا به امروز و قبل از مناظرات نداد؟ اگر مسئولیت نداشت، چرا الان لیست می‌دهد؟

درهمین حال بی‌بی‌سی فارسی با تحریف این صحبت رئیسی که حرکت وی را نمایشی قلمداد کرده بود، نوشت که آقای رئیسی از آقای همتی برای دادن فهرست بدهکاران بانکی انتقاد کرد. وحتی تیتر زد: رئیسی خطاب به همتی: الان وقت این است که فهرست ابربدهکاران بانکی را به من بدهید؟

 

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.