کد خبر: ۱۵۱۴۱
تاریخ انتشار:۱۶:۲۸ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۸
عصر دنا: زیر بهداشت از تعطیلی سه روزه مدارس در سراسر کشور به منظور پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد و گفت: پیک اصلی کرونا در روزهای آینده است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
سعید نمکی وزیر بهداشت درباره نتایج پنجمین جلسه ستاد مبارزه با کرونا با اشاره به اینکه تصمیم برآن شد تا مدارس سراسر کشور سه روز تعطیل شوند، اظهار کرد: براین اساس تمام مدارس سراسر کشور تا روز دوشنبه ۱۲ اسفند ماه تعطیل خواهند بود.

وی افزود: دیشب تا دیروقت درگیر فشار استانداران و مدیران آموزش و پرورش کشور بودیم، چون پیش از این قرار بود تا در استان‌هایی که آلودگی کرونا در آن‌ها اعلام نشده است دوره تعطیلی سه روزه مدارس را نداشته باشیم، اما در جلسه ستاد مستنداتی ارائه شد، با توجه به اینکه ممکن است در دو روز آینده تعداد استان‌های مبتلا افزایش یابد و بیش از ۲۱ استان درگیر شوند، قرار شد مدارس سراسر کشور از این تصمیم تبعیت کنند و فعلا در دوره سه روزه تا روز دوشنبه تعطیل شوند.

وزیر بهداشت همچنین اشاره کرد: با نیرو‌های مسلح به جمع بندی رسیدیم تا همکاری آن‌ها را داشته باشیم در مواردی همچون ضدعفونی گسترده معابر و اماکن عمومی بزرگ که نیازمند امکانات ویژه دارد همچنین کمک نیرو‌های پزشکی نیرو‌های مسلح به کادر پزشکی کشور.

نمکی مطرح کرد: بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد پیک اصلی بیماری در هفته آینده است و از مردم تقاضا دارم در تردد‌ها دقت کنند و در کاهش آلودگی ما را همراهی و کمک کنند.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.