کد خبر: ۱۴۹۷۳
تاریخ انتشار:۲۳:۲۰ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
عصر دنا: نادر منتظریان قومی قبیله ای و با پول به مجلس رفتن را خیانت به پارلمان و مردم دانست و گفت : نماینده مجلس خود باید ناظر بر عملکردها باشد نه اینکه چشمهای فراوانی خود او را بپایند تا خطا نکند و دست از پیمانکاری ها و کیسه دوختن ها بردارد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید شاکر خداوند باشیم که در حکومتی اسلامی زندگی می‌کنیم گفت: دشمن سالهاست بدنبال براندازی حکومت جمهوری اسلامی ایران است و عمده دلیل ان برگرفته شدن این حکومت از نظام اسلامی است.

نادر منتظریان خاطر نشان کرد: حکومت اسلامی همیشه بدنبال عزت دادن به مردمش بوده و خدمت به مردم را وظیفه خود می‌داند.

وی مردم را صاحب اصلی این انقلاب دانست و گفت: مردم با مشکلاتی روبرو هستند که در شان ان‌ها نیست.

منتظریان ابراز داشت: سوء مدیریت‌ها باعث این مشکلات شده است و در سراسر کشور جریان نیرو‌های انقلاب هم قسم شده اند تا در مجلس یازدهم بدنبال رفع گرفتاری‌های مردم و مبارزه با فساد و ناکارامدی‌های مدیریتی باشند.

وی در تشریح وضعیت فرهنگی کشور گفت: یکی از موضوعاتی که مغفول مانده حوزه فرهنگی است، آسیبب‌های جدی به به فرهنگ و هویت کشورمان وارد شده است، ما یک فرهنگ غنی داریم که برخی به تاراج رفته و برخی از آن‌ها هم نوع نگاه مسوولان فرهنگی است.


این کاندیدای انتخابات بویراحمد و دنا بیان کرد: یکی از غفلت‌های ما بی توجهی به مسائل فرهنگی است. برای مثال در حوزه مهمی مانند آموزش و پرورش اگر کشوری جایگاه آموزش و پرورش را از دست دهد کشورش را از دست داده است، بنابراین باید مجلسی در تراز انقلاب داشته باشیم تا پاسخ‌گوی این شرایط باشند و آن را بهبود ببخشند.

منتظریان گفت: فاصله طبقاتی و شکاف میان مسوولان و مردم فاجعه شده است، کشور ما زمان جنگ در یک گلوله سبک مانده بود، اما الان اقتدار و توانایی داریم، کشور ما دو نوع مدیریت دارد مدیریت نظامی و اجرایی که هر چه توان داریم از مدیریت نظامی است.

وی ادامه داد: باید مجلس ولایی و امانت دار داشته باشیم مجلسی که اگر نمایندگان آن در صحنه بین‌المللی حضور پیدا کردند مایه افتخار باشند نه نمایندگانی که افتخارشان عکس گرفتن با یک زن اجنبی باشد.

منتظریان ادامه داد: در جریان انقلابی خط‌کشی سیاسی وجود ندارد، جریان به دنبال ایجاد وحدت است گام دوم انقلاب مربوط به جوانان است، اما یاس و ناامیدی جوانان را گرفته است. مردم تشنه عدالت و رفع تبعیض و تشنه خدمت هستند.


معاون اسبق سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخابات فرصتی سرنوشت ساز است که اگر امروز گلایه‌مند هستیم دستپخت گذشته خودمان است.

منتطریان با ابراز گلایه از خرید و فروش رای در بویراحمد و دنا گفت: مردم بدنبال سرنوشتشان برای توسعه هستند نه اینکه با خاله خورزویی نماینده انتخاب کنند.

وی گفت: خنثی بودن نماینده نشان از ضعف او هست و مردم باید بررسی کنند چه زمانی این کاندیدا یقه را برای مردم و نظام چاک داده و از نظام و انقلاب دفاع کرده است.

منتظریان قومی قبیله‌ای و با پول به مجلس رفتن را خیانت به پارلمان و مردم دانست و گفت: نماینده مجلس خود باید ناظر بر عملکرد‌ها باشد نه اینکه چشم‌های فراوانی خود او را بپایند تا خطا نکند و دست از پیمانکاری‌ها و کیسه دوختن‌ها بردارد.
 
نماینده مجلس نباید به دنبال پیمانکاری ها و کیسه دوختن باشدنماینده مجلس نباید به دنبال پیمانکاری ها و کیسه دوختن باشدنماینده مجلس نباید به دنبال پیمانکاری ها و کیسه دوختن باشد
برچسب ها: نادر منتظریان ، مجلس
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.