تاریخ انتشار:۱۳:۳۱ - ۱۲ تير ۱۴۰۳
عصر دنا: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: اختلاف امریکا با ما بستگی به یک موضوع خاص ندارد در همه موضوعات در مجامع بین المللی با ما مخالفت می کند خیال نکنید گره گشایی همه مشکلات دست امریکاست.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصردنا،حجت‌الاسلام سیروس حکمتی‌نیک امروز در نشست روشنگری و بصیرتی در دهدشت اظهار کرد: به فرموده امام بزرگوار تمام گرفتاریهای جهان اسلام زیر سر امریکاست دشمنی امریکا با ما عمیقانه و ریشه دار بوده و ظاهری نیست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: اختلاف امریکا با ما ماهوی است ماهیت نطام امریکا با ما در تناقض است خوی استبدادی ظلم و نقض حقوق بشر در ماهیت نظام سلطه وجود دارد ما ظرفدار حقوق بشر هستیم از مظلوم دفاع می کنیم .

وی با بیان اینکه اختلاف امریکا با ما رهبردی و نه تاکتیکی است،ادامه داد: استکبار دوست ندارد یک نظام سیاسی مستقل در عرصه وجود داشته باشد راهبرد امریکا این است که حق حیات سیاسی برای دیگری قایل نباشد.

حکمتی‌نیک گفت:حمایت همه جانبه از رژیم اسراییل و دشمنی با اسلام خط قرمز امریکاست،اختلاف امریکا با ما بستگی به یک موضوع خاص ندارد در همه موضوعات در مجامع بین المللی با ما مخالفت می کند خیال نکنید گره گشایی همه مشکلات دست امریکاست.

وی با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب منافع امریکا در منطقه و در ایران به خطر افتاد ،یادآور شد: پیش از این همه مقدرات کشور ما دست امریکا بود نفت ما را به یغما بردند با پیروزی انقلاب منافع امریکا به خطر افتاد تصمیم گرفت برای براندازی نظام صدها فتنه و توطئه طراحی کرد دشمن ما به هیچ عنوان دنبال حل مشکلات نیست .

این مسئول افزود:راه مقابله با تهدیدها این است که از همه ظرفیت‌های داخلی و فراملی برای رشد و ایران قوی استفاده کنیم.

وی با برشمردن عوامل اقتدار ایران اسلامی که شامل قدرت ملی،قدرت علمی،قدرت دفاعی،قدرت معنوی و قدرت انرژی است،ادامه داد: دشمنان عوامل اقتدار ما را تاب نمی آوردند.

حکمت‌نیک گفت: رییس جمهور در تراز جمهوری اسلامی کسی است که دشمن را بشناسد از ظرفیت‌ها استفاده کند. ما با همه کشورهای جهان می‌توانیم ارتباط داشته باشیم اما مذاکره منطقی که حقوق ملی و حفظ مصلحت نظام تامین شود .

این مسئول بیان کرد: انتخابات عملیات بزرگی است در مرحله دوم نیازمند خروش و خیزش ارزشمند در سطح ملی هستیم مشارکت اولویت اول است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان در ادامه به تبیین شیوه های افزایش مشارکت پرداخت و افزود: آگاهی سازی و تبیین اهمیت انتخابات ،اعتمادسازی و رضایتمند سازی و فراهم سازی بستر حضور زمینه حضور حداکثری را مهیا کنیم.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.