تاریخ انتشار:۲۲:۲۶ - ۱۱ تير ۱۴۰۳
عصر دنا: حاج محمدرحیم دهراب پور در دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به عنوان عنوان رئیس ستاد انتخاباتی جبهه مردمی ایران قوی حامیان دکتر سعید جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا، حاج محمدرحیم دهراب پور، دبیر ستاد اجماع نیروهای انقلاب استان کهگیلویه و بویراحمد، در دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری تحت عنوان رئیس ستاد انتخاباتی جبهه مردمی ایران قوی حامیان دکتر سعید جلیلی در کهگیلویه و بویراحمد، حمایت علنی و رسمی خود را از دکتر جلیلی با تشکیل ستاد انتخاباتی آغاز نمود.

حاج محمدرحیم دهراب پور از با سابقه ترین فعالین سیاسی در استان می باشد که سابقه ریاست ستاد انتخاباتی دکتر احمدی نژاد در استان کهگیلویه و بویراحمد در نهمین و دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ریاست ستاد انتخاباتی دکتر محسن رضایی در استان کهگیلویه و بویراحمد در دوره قبل ریاست جمهوری را عهده دار بود.

محمدرحیم دهراب پور با تشکیل ستاد انتخاباتی به حمایت از دکتر جلیلی برخاست

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.