کد خبر: ۲۴۷۱۶
تاریخ انتشار:۲۲:۰۲ - ۰۲ تير ۱۴۰۳
عصر دنا: گر «سیگار برای سلامت مضر است»، را که اجبارا روی بسته‌های سیگار خودنمایی می‌کند، بردارند و در عوض «سیگار دندان‌ها را زرد می‌کند و چهره انسان‌ها را تکیده و زشت و کریه می‌سازد» را به جایش می‌نشاندند، هم اینک مسابقه بزرگ دختران و پسران برای کنار گذاشتن مصرف دخانیات، در جریان می‌بود!
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش پایگاه خبری عصر دنا به نقل از اتحاد خبر، اگر «سیگار برای سلامت مضر است»، را که اجبارا روی بسته‌های سیگار خودنمایی می‌کند، بردارند و در عوض «سیگار دندان‌ها را زرد می‌کند و چهره انسان‌ها را تکیده و زشت و کریه می‌سازد» را به جایش می‌نشاندند، هم اینک مسابقه بزرگ دختران و پسران برای کنار گذاشتن مصرف دخانیات، در جریان می‌بود!

روزنامه اطلاعات نوشت: خیلی از خانم‌ها فقط برای لاغر شدن دست به استعمال دخانیات می‌زنند،اما در کنار دختران جوانی که اولویت‌ها را اشتباه گرفته‌اند و لاغری را به قیمت سرطان ریه و یا بسیاری از دیگر امراض مرتبط با دستگاه تنفسی، به جان می‌خرند، مادرانی را هم باید مقصر قلمداد کنیم که از همان دوران کودکی بیش از آنکه ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری فرزندان را مهم بدانند و از کنار خصیصه‌های ظاهری بگذرند، نهایت تلاش و کوشش خود را به خرج داده‌اند تا از ادای عباراتی در مایه‌های «دختر خوش اخلاقم» به راحتی عبور کنند و در عوض «دختر خوشگلم» را ورد کلام خویش سازند!
 
شاید روی این حساب است که اگر «سیگار برای سلامت مضر است»، را که اجبارا روی بسته‌های سیگار خودنمایی می‌کند، بردارند و در عوض «سیگار دندان‌ها را زرد می‌کند و چهره انسان‌ها را تکیده و زشت و کریه می‌سازد» را به جایش می‌نشاندند، هم اینک مسابقه بزرگ دختران و پسران برای کنار گذاشتن مصرف دخانیات، در جریان می‌بود!
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.