کد خبر: ۲۴۶۸۸
تاریخ انتشار:۱۹:۵۹ - ۰۲ تير ۱۴۰۳
عصر دنا: برای جلوگیری از ورود گرمای شدید، کلیه اتوبوس های ناوگان درونشهری اهواز پرده دار شدند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارشپایگاه خبری عصر دنا به نقل از اقتصاد آینده نیوز؛ امیر آهن جان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: باتوجه به گرمای شدید اهواز و جلوگیری از تابش نور خورشيد به داخل اتوبوس ها ، کلیه ناوگان اتوبوسرانی بویژه اتوبوس های جدید کولردار که فاقد پرده هستند به پرده مجهز شدند.
آهن جان با اشاره به اینکه در حال حاضر در اهواز اتوبوس فاقد کولر و پرده وجود ندارد، اظهار کرد: به این ترتیب کلیه ناوگان سازمان اتوبوسرانی دارای کولر و پرده مناسب است و از هدر رفت سرمای کولر و همچنین از نفوذ گرمای طاقت فرسا و تابش مستقیم نورخورشید به درون اتوبوس ها جلوگیری می شود.
وی تعمیرات روزانه کولر اتوبوس ها، ایستگاه های مکانیزه و نصب پرده را در راستای رضایتمندی شهروندان دانست و تاکید کرد: با توجه به گرمای شدید هوا و تکریم شهروندان محترم در این روزهای گرم، کولر اتوبوس ها بصورت روزانه بررسی و مشکلات فنی آن در اسرع وقت رفع خواهد شد.

 

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.