تاریخ انتشار:۱۴:۴۸ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳
عصر دنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از جریمه یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریالی و توبیخ کتبی یک پزشک متخلف خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش پایگاه خبری عصر دنا، حمزه لقمانی گفت: پرونده دریافت وجه اضافی پزشک متخلف از بیمار به ارزش ۱۳۰ میلیون ریال در شعبه ششم بدوی تعزیرات حکومتی یاسوج رسیدگی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: شعبه پس از بررسی و با توجه به مدارک موجود در پرونده و با احراز تخلف علاوه بر پرداخت ۱۳۰ میلیون ریال در حق شاکی، توبیخ کتبی و درج در پرونده، پزشک متخلف را به پرداخت یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
لقمانی گفت: با گزارش کمیسیون ماده ۱۱ دانشگاه علوم پزشکی و با شکایت شاکی، پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.