تاریخ انتشار:۲۱:۴۴ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳
عصر دنا: امام جمعه بهمئیی در تبیین پیام شهدا گفت: پیام شهدا به مسیئولان خدمت به مردم است از مسئولان می‌خواهند برای مردم مجاهدانه وارد میدان شوید نگذارید مردم با سختی و گرفتاری زندگی کنندبرای خدمت به مردم استراحت رابر خود حرام کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا از دهدشت، اجلاسیه شهدا و رزمندگان بهمیی شامگاه چهارشنبه با حضور سردار غیب‌پرور و دیگر میهمانان کشوری و استانی در لیکک آغاز شد.

حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی در این مراسم در توصیف رشادت مردم بهمیی گفت: بهمئی دارای تاریخ پرافتخار است مردم بهمیی مایه افتخار استان هستند از روحیه سلحشوری، غیوری و شجاعت برخوردارند در دفاع از میهن و شریعت اسلام و نطام و ولایت نقش آفرینی می کنند.

امام جمعه بهمیی افزود: قوم و ایل بهمئی مورد غضب حکومت ملعون و دیکتاتور پهلوی بودند افتخار آنها قیام سال 1316علیه خاندان منحوس پهلوی است این ساحشوری و شجاعت و غیرت در شأن بهمیی هاست.

وی با بیان اینکه اگر در میان قوم و ایلی زندگی می کنیم که صفا، صمیمیت مهربانی و وفاداری است یا بهمیی هستند یا با مردم بهمیی رابطه سببی و نسبی دارند یا مهمان بهمیی ها هستند، ادامه داد: ایل بهمیی هر چه دارند به برکت ذریه حضرت زهرا دارند. این مردم قدردان نظام و شهدا هستند. در همه مناسبتها در دفاع از نظام آماده مجاهدت و در صحنه اند در مرام بهمیی ها پشت کردن به انقلاب و نظام و امام و شهیدان هرگز نخواهیم دید.

امام جمعه لیکک گفت: با همه تلاشهای دولتها و با وجودظرفیت های موجود از جمله نفت اما مردم همچنان از بیکاری رنج می برند 50درصد مردم تحت حمایت نهادهای حمایتی هستند.

وی با بیان اینکه امشب همه به دعوت شهیدان اینجا جمع شده،ایم، اجلاسیه را دارای پیامها و درس‌هایی از شهدا دانست وافزود: مسیولان پیام شهدا را بشنوید با گوش هایمان پیام شهدا را بشنویم و ببینیم از ما چه می خواهند به دعوت شهدا آمدیم تا پیام شهدا را بشنویم شهدا از ما چه می خواهند.

حجت‌الاسلام صلواتی ادامه داد: اولین پیام شهدا این است به ما می گویند چون ادامه دهنده راه ما هستید خوشحال و خرسندیم شهدا به ما انگیزه می‌دهند.

امام جمعه لیکک بیان کرد: پیام دیگر شهدا این است که تنظیم روابط با رعایت تقواست.

وی پیام ذیگر شهدا را دفاع از ولایت خواند و گفت:شهدا می گویند نگذارید ندای« أین عمار» ولی تکرار شود.
وی اضافه کرد: امروز همه دشمنان متوجه خیمه ولایت اند این زمانی اتفاق می افتد که ما غافل باشیم.

به گفته صلواتی پیام شهدا به مسیئولان خدمت به مردم است از مسئولان می‌خواهند برای مردم مجاهدانه وارد میدان شوید نگذارید مردم با سختی و گرفتاری زندگی کنندبرای خدمت به مردم استراحت رابر خود حرام کنیم.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.