تاریخ انتشار:۱۵:۰۰ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳
عصر دنا: اولین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در شهرستان مارگون معرفی شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش پایگاه خبری عصردنا، جانشین سپاه فتح استان تاکید کرد؛ قدم برداشتن دراین مسیروالا وارزشمند، ماندگار بوده و افراد به میزانی که به کشور و خادمان خود دلبسته باشند از مسیر‌های انحرافی دور خواهند شد.
سردارمصطفی مثنوی افزود؛ همه آحادمردم، بالاخص بسیجیان باید با مفاهیم و عملکرد سپاه بخوبی آشنایی داشته باشند و این آشنایی را چراغ راه خود قرار دهند.
وی اضافه کرد؛ اولین مولفه درانقلابی بودن شخص یا اشخاص میزان شناختی است که آنان ازدشمن دارند، چراکه در دوران گذشته بدلیل بی بصیرتی وعدم شناخت ازدشمن، زمینه نفوذ دشمن در کشور به روش‌های گوناگون فراهم شد و توجه به استحکامات درونی سپاه یکی ازشیوه‌های انقلابی گری است و مهمترین عامل موفقیت در دهه‌های اخیر همراهی و همسویی دولت و مردم با خادمان خود در سپاه پاسداران بوده که این مورد بخوبی توانسته است دشمن تا دندان مسلح را در دنیا رسوا کند.
اندرخور فرماندار مارگون گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی ازسرمایه‌های عظیم وبازویی توانمند در تمامی عرصه‌های میدانی این نظام هست وعملکرد این شجره‌ی طیبه چه دردوران دفاع مقدس وچه بعد از آن برهیچ کس چه دوست وچه دشمن پوشیده نیست.
مختاراندرخور درادامه افزود:درهیچ جای جهان ودر هیچ کشوری سراغ نداریم که دولت ونیروهایش توانسته باشد در تراز سپاه پاسداران درهر عرصه در راستای خدمت رسانی وحفظ امنیت کشورش چشمگیر وفعالیتی همچون سپاه ما داشته باشد و یاخدمتی به مردمش کرده باشد.
وی درادامه افزود؛ رشد درونی سپاه پاسداران ازلحاظ ایمان، اقتدار، عمل و آمادگی از دیگر شاخصه‌های مهم این نهاد مقدس است که اگر بخواهیم از این مقوله‌ها بی تفاوت بگذریم بی انصافی محض بوده و در حق آنان عدالت و انصاف را رعایت نکرده ایم وباید قدردان این نیروی قدرتمند، مخلص، زمان شناس، دشمن شناس و ضدتروریست باشیم.
حاجتمند، رئیس دادگاه عمومی وانقلاب مارگون هم گفت: سرزمین کهن وپهناور استوره ها‌ی روز‌های سخت، میدان مین وترکش ونیرو‌های حریم امنیت و ولایت درتمامی دوران امتحان خود راپس داده اند وثابت کردند در راه مقابله بادشمنان فریب ظواهر دنیا را نخواهند خورد و به تکلیف شرعی خود عمل کرده اند و ماقدردان آنها هستیم و مسئولین نباید به پشت میز نشینی و ابلاغ‌های چندروزه دل خوش کنند، وامروز مردم کسانی رامی پذیرندو با آنها همراهی میکنند که برایشان کارکنند و نگذارند مسائل ومشکلات معیشتی و اقتصادی برسفره خانوادگی آنان فشار بیاورد و برهمه واجب است با استعانت از خداوند متعال ودست دردست هم دادن تاسرحد مقصود درزمینه برداشتن باری ازمشکلات معیشتی مردم گام‌های اساسی ومهم برداریم.
در پایان و طی حکمی از سوی سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی جانشین فرمانده کل سپاه در امربسیج، سرهنگ دوم پاسدار مجتبی داوری بعنوان اولین فرمانده ناحیه مقاومت بسج شهرستان مارگون معارفه و منصوب شد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.