کد خبر: ۲۲۴۷۰
تاریخ انتشار:۲۲:۳۹ - ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
عصر دنا: نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: در زمینه بیان دستاوردهای انقلاب قبل و بعد از انقلاب کوتاهی کردیم.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

آیت‌الله سید نصیر حسینی در ستاد بزرگداشت دهه فجر با بیان اینکه انقلاب اسلامی محصول رنج همه انبیاء و اولیای الهی در طول تاریخ انقلاب اسلامی است، گفت: همه دنیای استکبار و استعمار در مقابل نظام قد علم کردند و امروزه  هم همان کشورها سعی دارند سد راه جمهوری اسلامی ایران شوند.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه وبویراحمد افزود: امروز جهان جدیدی شکل گرفته است و این جهان جدید را انقلاب اسلامی به وجود آورده است گرچه دشمنان تلاش می‌کنند که برکات و دستاوردهای انقلاب را کم رنگ جلوه دهند.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی به همه افکار و فرهنگ ها و به همه کشورهای جهان صادر شده است اگر روزی مسئله فلسطین غریب بود اما امروزه در تمام کوچه‌ها و خیابان‌ها فریاد آزادی‌ خواهی غزه بلند شده که این یعنی نفود انقلاب اسلامی.

وی با بیان اینکه امروزه استکبار زمین گیر شده و با تمام هینمه شکست خورده است، افزود:  تا زمانی صدای شیطان وجود دارد صدای فریاد مظلومیت ملت جهان مثل مردم غزه جهان شنیده می‌شود.

وی ادامه داد:جمهوری اسلامی در موضع قدرت قرار دارد، امروز باید هوشیار باشیم و دستاوردهای انقلاب را بیان کنیم و انقلاب اسلامی چه کمک هایی عظیمی به جهان کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: گذشته ما واقعا خفت بار، رنج آور و شایسته ملت با این سرمایه عظیم نبود، اما امروزه این ایران ذلیل تبدیل شد به یک قدرت بلامنازعه در جهان شده است.

آیت‌الله حسینی با اشاره به در پیش بودن دهه فجر گفت: در ایام دهه فجر  شهرها مزین به نمادهای انقلاب باشد متاسفانه گاهی نسبت به آذین بندی شهر کوتاهی می‌شود که کسانی که متولی هستند به این موضوع بپردازند که جلوه خاصی به شهر دهند.

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افزود: متاسفانه گاهی به مسائل فرهنگی توجه نمی‌شود، در زمینه وضعیت استان قبل از انقلاب و بعد از انقلاب کوتاهی شده و کاری انجام نگرفته است،باید بگردیم ببینیم چیزی از گذشته هست یا نه .

وی بیان کرد: جوانان و نوجوانان ما گذشته را ندیدند، گاهی وضعیت بد خوراک، پوشاک، ایاب و ذهاب و مسیرهای ارتباطی گذشته و پیشرفت‌های کنونی را برای آنها می‌گویم فکر می‌کنند افسانه است.

آیت‌الله حسینی بیان کرد: در فضای مجازی که وضعیت خوبی ندارد بر روی دستاوردهای انقلاب و وضعیت استان قبل و بعد از انقلاب کار شود.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.