تاریخ انتشار:۱۲:۴۴ - ۱۷ مهر ۱۴۰۲
عصر دنا: "اسماعیل یوسفی"، نفر اول علی البدل منتخب شورای شهر یاسوج در پی شهردار شدن کیوان آشنا یکی از اعضای هفت نفره شورای شهر یاسوج، قرار بود معارفه شود که پس از دعوت به حضور و فعالیت در این شورا، با ارائه متنی استفعای خود را به شورا اعلام کرد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

«فرشید احمدی کیش»، رئیس شورای شهر یاسوج در این خصوص به خبرنگار ایسنا گفت: طبق قانون شورا چنانچه فرد یا افرادی از اعضای اصلی و منتخب شورا بنا به هر دلیلی از قبیل بیماری، انتقال، فوت و… قادر به ادامه حضور در شورا نباشد از نفر اول علی البدل انتخابات جهت حضور در شورا دعوت به عمل می آید.

وی افزود: با توجه به انتخاب آقای کیوان آشنا به عنوان شهردار جدید یاسوج و انتقال وی از شورا به شهرداری، ما باید برای جایگزینی وی در شورا اقدامات لازم را انجام می دادیم .

احمدی کیش اظهارکرد: طبق روال و قانون شورا، ما با ارسال نامه ای از فرمانداری تقاضا کردیم که آقای اسماعیل یوسفی نفر اول علی البدل انتخابات که از چهره های خوشنام شهر و استان هستند، را جهت معارفه و فعالیت در شورا دعوت کنند .

رئیس شورای شهر یاسوج تصریح کرد: امروز آقای اسماعیل یوسفی راس ساعت مقرر در نشست شورای شهر حضور پیدا کرد اما قبل از برگزاری مراسم، متن استعفا و کناره گیری خود را با ذکر دلایلی تقدیم کرد.

احمدی کیش با بیان اینکه با این اقدام ما از نفر دوم منتخب علی البدل (محمدرضا آریا) از طریق فرمانداری شهرستان بویراحمد دعوت خواهیم کرد.

گفتنی است که بر اساس شمارش نهایی آراء مأخوذه انتخابات دور ششم شورای اسلامی شهر یاسوج، آقایان؛

بهنام عباس نژاد با ۱۰۵۵۴رأی

هدایت امیری با ۹۹۹۶ رأی

هدایت اکبری با ۸۹۳۸ رأی

عطاالله دانشی با ۸۳۴۷ رأی

فرشید احمدی کیش با ۷۹۷۷ رأی

کیوان آشنا با ۷۶۶۳ رأی

ایمان جاودانه با ۷۶۵۰ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر یاسوج انتخاب شدند.

اسماعیل یوسفی با ۷۶۰۷ رأی

محمدرضا آریا با ۷۰۲۰ رأی

عنایت بهرامی نیا با ۶۹۱۹ رأی

عزیزالله پناهی با ۶۶۷۷ رأی

مسعود خوبانی با ۶۵۱۷ رأی

به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر یاسوج انتخاب شدند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
پر بحث ترین