کد خبر: ۲۱۲۱۰
تاریخ انتشار:۲۱:۳۳ - ۱۰ مهر ۱۴۰۲
عصر دنا: رئیس جدید ستاد نماز جمعه سی‌سخت با حضور مردم و مسئولان و رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان معرفی شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

تکریم‌ و معارفه مسئول ستاد نماز جمعه و مسئول دفتر امام جمعه مرکز شهرستان دنا با حضور حجت الاسلام عبودی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه استان در محل دفتر امام جمعه شهر سی سخت برگزار شد.

واهبی زاده امام جمعه شهر سی سخت ضمن تبریک به مناسبت هفته وحدت گفت: پیامبر معلم تمام نیکی هاست، هر چه به اسم خوبی و نیکی یاد شود حد اعلایش در پیامبر و امام جعفر صادق ع دیده می شود، ادب و رفتار پیامبر با کوچک و بزرگ همسایه داری و در برخورد با مسئولین آن چنان بود که همه را شیفته خود کرده بود.

امام جمعه سی سخت اظهار داشت: امام صادق ع دانشگاه بزرگ جعفری را تاسیس کرد که چهار هزار دانشمند بزرگ و سرشناس از جمله رازی را پرورش داد که این نگاه دین به علم و تفکر است که امروزه دشمن را نگران کرده است و می خواهد  دین را از جوانان ما بگیرد و بین جوانان و دین فاصله بیندازد.

واهبی زاده ضمن تقدیر و تشکر از نوری پور مسئول سابق ستاد نماز جمعه شهرستان دنا به خاطر زحماتی که چندین سال کشیدند از نظری رئیس جدید ستاد خواست که با قدرت بیشتر برنامه های ستاد را پیش ببرد.

حجت الاسلام عبودی ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر مهربانی ها حضرت محمد و ولادت امام جعفر صادق گفت: طی رصدی که ما داشتیم ستاد نماز جمعه شهرستان دنا فضای روبه رشدی داشته است که تشکر از همه عزیزانی دارم که همراه و همکار ستاد نماز جمعه بودند.

عبودی اظهار داشت: اینکه در بحث ستاد نماز جمعه نظام نامه جدیدی ابلاغ شده است  که ما این مهم را  در همه مناطق اجرا کردیم و تغییر تحول دادیم و در دنا هم  باید صورت گیرد.در نظام نامه جدید شورای سیاست گذاری شورای مشورتی را مشخص کرده است و مسئول ستاد باید از طرف امام جمعه همان شهر معرفی و سپس در استان مشخص می‌شود ولی حکم از طرف امام جمعه منطقه به مدت سه سال داده می شود.

عبودی گفت: سیسخت ظرفیت ها و توانایی های خوبی دارد که می شود بیشتر از این که هست بهتر شود پس باید از حواشی ها به دور باشیم چرا که به نفع هیچ کسی نیست.

عبودی خطاب به مسئول ستاد جدید نماز جمعه دنا گفت:  نماز جمعه متعلق به همه مردم با هر سلیقه ای است که اولین وظیفه اش ارتباط با آحاد مردم اصول گرا یا اصلاح طلب و هر تفکر سیاسی است، تفکر سیاسی ما ولایی و رهبری است، هر چه آقا فرمودند همان است مسئول ستاد نماز جمعه  پیشانی تشکیلات در منطقه است باید به سراغ همه برود و برای همه حرمت قائل شود باید به همه به یک دید نگاه کند و آنها را جذب کند، مسئول جدید  ستاد باید ارتباط با مسئولین داشته باشد ارتباطی صمیمی و دوستانه، جایگاه امام جمعه از هیچ ‌جایگاهی بالاتر نیست.

وی گفت: مسئول ستاد باید با هماهنگی امام جمعه و مشورت گرفتن از ایشان برنامه های خود  را عملی کند، مسئولین هم به ستاد کمک کنند چرا که کمک به ستاد کمک به جوانان شهر است، توقع از ریش‌سفیدان و معتمدین این است که دست بزرگی را روی سر ستاد داشته باشند مشورت دلسوزانه وخیرخواهانه بدهند تا ستاد نماز جمعه سی سخت شکل خوبی گیرد و تعداد شرکت کنندگان در نماز جمعه بیشترشود، مسئول دفتر جدید امام جمعه هم  جوان خوب و هیئتی و پای کار است از نوری پور مسئول سابق ستاد نماز جمعه شهرستان دنا که در این چند سال زحمات زیادی کشیدند سپاسگذاری می کنم و برای نظری مسئول جدید ستاد آرزوی توفیق و سربلندی داریم.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
عملکرد «مهدی روشنفکر» نماینده مردم بویراحمد و دنا را چگونه‌ ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف