تاریخ انتشار:۱۵:۳۰ - ۳۱ شهريور ۱۴۰۲
عصر دنا: مدیریت منابع انسانی واموراداری اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه‌ای چگونگی مراحل استخدام و اعتراض داوطلبان به نتایج را اعلام کرد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد متن اطلاعیه به شرح ذیل است.
اطلاعیه شماره یک
به اطلاع شرکت کنندگان در مراحل بررسی مدارک و مستندات خود اظهاری و ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱ وزارت آموزش و پرورش «ویژه رشته‌های شغلی آموزگاری ابتدایی و آموزگاری استثنایی» سهمیه مدیریت‌ها و ادارات آموزش و پرورش تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمدمی رساند، نتایج یک برابر ظرفیت آزمون مذکور ازطریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.orgقابل مشاهده می‌باشد؛ لذا مقتضی است ضمن مراجعه به در گاه مذکور چنانچه در ردیف قبولی آزمون قرار گرفته اند، با رعایت مفاد اطلاعیه مندرج، اقدام لازم معمول نمایند. ضمناً برنامه زمان بندی جهت ادامه مراحل استخدامی متعاقباً اعلام خواهدشد.
ضمناً داوطلبانی که در ردیف قبولین نهایی در این مرحله قرار نگرفته اند و نسبت به عدم قبولی خود معترض می‌باشند، می‌توانند ازطریق سامانه اعتراض به ارزیابی تکمیلی آموزگاران به نشانی:https://jazb.sru.ac.ir/auth/login پس از اعلام نتایج نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.
بدیهی است بعد از اتمام مهلت تعیین شده اقدامی برای پذیرش درخواست صورت نخواهد گرفت اعترضات داوطلبان صرفاً از طریق سامانه مذکور قابل بررسی است.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.