تاریخ انتشار:۱۹:۳۵ - ۲۹ مرداد ۱۴۰۲
عصر دنا: مدیر کل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت استفاده کارفرمایان مشمول قانون تامین اجتماعی از طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای ۳۱ مردادماه پایان می‌یابد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

مدیرکل تامین اجتماعی استان گفت: طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان از اول خردادماه سال جاری آغاز شد و کارفرمایان تنها دو روز دیگر فرصت دارند از آن استفاده و نسبت به پرداخت یا تعیین تکلیف بدهی بیمه‌ای خود اقدام کنند.
رسول چراغ سحر افزود: کارفرمایان برای استفاده از این طرح باید به سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir مراجعه و درخواست خود را به منظور استفاده از بخشودگی جرایم بیمه‌ای ثبت کنند.
چراغ سحر ادامه داد: کارفرمایان متقاضی استفاده از بخشودگی جرایم بیمه‌ای می‌توانند اصل بدهی بیمه‌ای خود را به صورت نقدی پرداخت و یا اینکه با توافق شعب این سازمان، روش پرداخت اقساطی را انتخاب کنند.
دیرکل تامین اجتماعی استان گفت: در صورتی‌که برای پرداخت اصل بدهی بیمه‌ای، تعداد اقساط ماهیانه ۱۲ ماه انتخاب شود، کارفرما از صددرصد بخشودگی جرایم برخوردار می‌شود؛ در صورتی‌که در ۱۸ ماه اقساط بدهی خود را پرداخت کند از ۸۵ درصد بخشودگی جرایم استفاده می‌کند و در صورتی که تعداد اقساط را ۲۴ یا ۳۶ ماه انتخاب کند به ترتیب از ۷۵ درصد و ۵۰ درصد بخشودگی بهره‌مند می‌شود.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.