تاریخ انتشار:۲۲:۳۰ - ۲۱ مرداد ۱۴۰۲
عصر دنا: معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد گفت: هدیه ویژه رئیس جمهور به خبرنگاران برای افرادی که عضو سامانه جامع رسانه‌ها هستند و پیامک و هدیه قبلی را دریافت کرده‌اند درنظر گرفته شده است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا؛ فرشاد مهدی‌پور، ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج درباره هدیه روز خبرنگار دولت گفت: به اعضایی که عضو سامانه جامع رسانه‌ها بودند و درباره تکمیل اطلاعات شماره حساب اطلاع رسانی شده بود، مبلغی به عنوان هدیه معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد واریز شد.

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد ادامه داد: برای برخی از خبرنگاران این مبلغ واریز نشده بود که مجدد به آنها برای تکمیل اطلاعات حساب بانکی مهلت دوباره‌ای داده شد و به کسانی که تا پایان روز جمعه این اطلاعات را تکمیل کرده اند این هدیه پرداخت خواهد شد.

مهدی‌پور با اشاره به فراخوان‌هایی که برای ثبت اطلاعات خبرنگاران در سامانه جامع رسانه‌ها داده شده بود، درباره پرداخت هدیه ویژه رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: هدیه ویژه رئیس جمهور به خبرنگاران نیز برای افرادی که عضو این سامانه هستند و پیامک و هدیه قبلی را دریافت کرده‌اند درنظر گرفته شده است.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.