کد خبر: ۲۰۳۲۸
تاریخ انتشار:۱۹:۵۹ - ۰۳ تير ۱۴۰۲
عصر دنا: برای گذر همراه با آرامش از اوج مصرف برق و مهمتر از آن مصرف بهینه این انرژی ارزشمند که وظیفه همه اقشار جامعه است، همگی به سهم خود در کاهش هدر رفت برق نهایت دقت و همراهی را داشته باشیم تا علاوه بر پیشگیری از قطع برق در هر بخشی از نفع اقتصادی آن نیز بهره کند شویم.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

عصر دنا- محسن عباسپور:یکی از مهمترین زیرساختهای تولید و اشتغال در اقتصاد کشور بخش صنعت است که حفظ تامین پایدار انرژی در آن اهمیت به‌سزایی داشته و تاثیر چشمگیری در عرضه کالاهای مورد نیاز جامعه دارد. چرا که تولید حداکثری کالاهای صنعتی، موجب تنظیم عرضه و تقاضا شده و از نوسانات قیمتها بر اثر کمبود مقطعی کالاها جلوگیری می‌کند و از این رهگذر آرامش بر بازار حکمفرما شده و از تنشهای اجتماعی ناشی از گرانی و کمبود کالا در دوره اوج مصرف خبری نخواهد بود.

البته این مهم میسر نمی‌شود مگر با همراهی همگان در صرفه‌جویی مصرف برق به عنوان انرژی کلیدی مورد نیاز واحدهای صنعتی که تامین پایدار آن نقش به‌سزایی در تداوم اشتغال و تشویق به سرمایه‌گذاری بیشتر این حوزه به عنوان پیشران اقتصاد کشور خواهد داشت و در عین حال از زیانهای هنگفت ناشی از کمبود انرژی برق در صنایع نیز جلوگیری خواهد کرد.

پس می‌طلبد برای گذر همراه با آرامش از اوج مصرف برق و مهمتر از آن مصرف بهینه این انرژی ارزشمند که وظیفه همه اقشار جامعه است، همگی به سهم خود در کاهش هدر رفت برق نهایت دقت و همراهی را داشته باشیم تا علاوه بر پیشگیری از قطع برق در هر بخشی از نفع اقتصادی آن نیز بهره کند شویم.

برچسب ها: محسن عباس پور
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
عملکرد «مهدی روشنفکر» نماینده مردم بویراحمد و دنا را چگونه‌ ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف