کد خبر: ۲۰۱۷۷
تاریخ انتشار:۲۱:۵۹ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۲
عصر دنا: سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعضای هیات رئیسه شورای روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان معرفی شدند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا، محمدصادق درفشی با بیان اینکه اولین جلسه شورای روابط عمومی های دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در سال ۱۴۰۲ برگزار شد، گفت: طبق اساسنامه، مسئولین روابط عمومی ها نامزد انتخاباتی در این شورا شدند.
سرپرست روابط عمومی استانداری افزود: استاندار به عنوان رئیس شورا و مدیرکل روابط عمومی جانشین رئیس است و ۷ نفر هم به عنوان هیئت رئیسه، ۲ نفر عضو علل البدل هیات رئیسه، یک نفر به عنوان بازرس یک نفر عضو علی‌البدل و یک نفر به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند.
وی بیان کرد: در جلسه‌ای که روز یک شنبه ۳۱ اردیبهشت با حضور استانداربرگزار شد حدود ۱۰۰ نفر از اعضای روابط عمومی ها حضور داشتند و کسانی که قرار بود نامزد انتخابات شوند اعلام کاندیداتوری کردند که با نظارت حوزه حراست استانداری رای گیری و شمارس آراء انجام شد.
درفشی بیان کرد: طبق شمارش آراء آقای علی اکبر پاک، خانم زینب الهی نژاد، سید عیسی عباسی، ذوالفقار دیودل، احسان باقری، محمد نجفی فرد و حسین فرخی چنارستان سفلی هفت نفر اعضای هیات رئیسه بودند و خانم سوگند متقیان‌فرد و عبدالحمید شرفی اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
سرپرست روابط عمومی استانداری بیان کرد: طبق آراء سید سجاد عباسیان بازرس اصلی و محمد پناهی به عنوان بازرس علی‌البدل تعیین شدند و سید علی شریعتی راد به عنوان خزانه دار انتخاب شد.
وی بیان کرد: جلسه ای برگزار و از میان اعضای هیات رئیسه، رئیس انتخاب می شود و چند کمیته تشکیل و وظایف هیات رئیسه اعلام می گردد.
به گفته درفشی اهمیت روابط عمومی ها در تنویر افکار عمومی و پاسخ گو کردن دستگاه ها و ایجاد زمینه مناسب برای تبادل اطلاعات و آگاهی ها مورد تاکید است.
 وی گفت: با توجه به ارتقاء جایگاه و وضعیت کیفی روابط عمومی ها و لزوم هماهنگی گسترده میان فعالیت های روابط عمومی سازمان ها، ادارات و شرکت ها در استان این شورا با تاکید استاندار تشکیل و حوزه اجرایی نیز برعهده دبیر شورا می باشد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.