کد خبر: ۱۹۴۰۰
تاریخ انتشار:۱۳:۴۶ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۱
عصر دنا: جلسه شورای اسلامی شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد که قرار بود صبح امروز برای ادامه سوال از شهردار برگزار شود، که بدلیل غیبت پنج نفر از اعضا به حد نصاب نرسید و تشکیل نشد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

"کیوان آشنا" رئیس شورای شهر یاسوج روز یکشنبه دوم بهمن ماه ۱۴۰۱ در نشست گفت: به برخی افراد سیاسی نباید اعتماد کرد چراکه گاها ضعیف ترین قشر را بخاطر رسیدن به اهداف خودشان قماق می کنند.

وی افزود: طی روزهای قبل بارها به آقای شهردار و مجموعه شهرداری فشار آوردم و تماس داشتم که حقوق کارگران شهرداری را پرداخت کنید.

آشنا اظهارکرد: وقتی آقای شهردار را برای طرح سوال به جلسه شورا دعوت می کنیم باید با آرامش خاطر و فکر راحت سوالات پرسیده و پاسخ دهد، اگر قرار باشد با غوغاسالاری کارمان را پیش ببریم، کارها پیش نمی روند.

رئیس شورای شهر یاسوج خاطرنشان کرد: مردم وظیفه مهمی را به ما سپردند تا خدمتگذاری انها را کنیم و ما هم بینی و بین الله آنچه که تشخیص می دهم عمل می کنم، طی پنج شش سالی که در شورای خدمت مردم بودم شهردار تمام تلاش خود را کرد، البته منابع مالی محدود وجود دارد و بودجه چند درصدش محقق شد، شهرداری مجموعه ای است که درآمدش از جیب مردم تامین می شود و جیب مردم را باید دید.

آشنا تصریح کرد: دفترچه ای را تصویب کردیم که اگر قرار باشد، فشاری آورده شود فشار بر گرده مردم می آید که ناچاریم جاهایی نرمش هم داشته باشیم و به مردم فشار نیاوریم ولو اینکه از طرف نیروهای شهرداری برای حقوق تحت فشار قرار بگیریم. هوای مردم را داریم ناچاریم جاهایی بد هم بشنویم تا فشاری به مردم و شهروندان نیاید.

وی با بیان اینکه برخی همکاران ما سفسطه می کنند و زیرکانه از زیر بار مسئولیت در می روند، ادامه داد: اینکه یکی از اعضای شورای شهر در مصاحبه ای بقیه اعضا را دعوت به شنیدن صدای مردم کند، من صدای مردم را بهتر از این هم کار شنیده ام، شنیدن صدای مردم اصلاح امور شوراست، باید اول خودمان را اصلاح کنیم بعد برای دیگران تصمیم بگیریم.

رئیس شورای شهر یاسوج عنوان کرد: تا زمانی که شورای شهر یاسوج اصلاح نشود هیچ کاری پیش نمی رود و شاید بخشی از مشکلات شهر و شهرداری بدلیل همین تفکر است که نه تنها بجای خود بلکه بجای دیگران هم تصمیم می گیریم و این مساله از نظر بنده نوعی تشویش اذهان عمومی است، یعنی ای مردم ما با شماییم اما بقیه اعضا که هم فکر من نیستند با شما نیستند. این همکاران را دعوت می کنم که از این نوع اظهارنظرها پرهیز کنند.

آشنا تاکید کرد:

گفتنی است که شورای شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد دارای هفت عضو است که مطابق قانون برای رسمیت یافتن جلسه رسمی آن، دو سوم اعضا الزامی است.

منبع: ایسنا
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.