کد خبر: ۱۸۷۰۵
تاریخ انتشار:۱۶:۱۹ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۱
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

به گزارش عصر دنا،سید منصور تقوی در جلسه شورای اداری در دهدشت اظهار کرد: کهگیلویه با سه شهرستان و یک بیمارستان در حال ستیز با ویروس کروناست این در حالی است که گچساران و یاسوج هر کدام دارای ۶ بیمارستان هستند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: از ابتدای کرونا تاکنون ۹ هزار بستری در شهرستان داشتیم که قریب به ۳۰۰ نفر از آن‌ها به کام مرگ رفتند.

وی تعداد نمونه‌های گرفته از ابتدای کرونا تاکنون در کهگیلویه را ۸۰ هزار نمونه عنوان و تصریح کرد: ۲۲۵ هزار واکسن تزریق شده است.

تقوی افزود: ۷۸درصد دُز اول، ۷۰ درصد دُز دوم، ۴۰ درصد دُز سوم و ۳ درصد دُز چهار را تزریق کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در پیک هفتم هزاران نفر مبتلا شدند عنوان کرد: طی یک ماه اخیر چهار مورد مرگ کرونایی در شهرستان داشتیم.

تقوی تعداد افراد بستری کرونایی در حال حاضر را ۲۴ نفر عنوان و تصریح کرد: ۵ نفر حال آن‌ها مساعد نیست.

وی ضمن تشکر از ستاد کرونا گفت: انتقادات خبرنگاران خیلی به ما کمک کرد، انتظار داریم تریبون‌دارها و رسانه‌ها در بحث جدی گرفتن ماسک ما را یاری کنند چرا که اساسی‌ترین راه جلوگیری کرونا استفاده از ماسک است.

تقوی بیان کرد: هیچ‌گونه کمبود سرم در شهرستان نداریم و این دلیل نمی‌شود اگر یک داروخانه کمبود سرم داشت بگوییم شهرستان سرم ندارد.

وی با توجه به افزایش زیرمیزی برخی پزشکان گفت: هر جا متوجه شویم برخورد و توبیخ می‌کنیم، مردم اگر چنین چیزی مشاهده کردند ما را اطلاع دهند که ورود کنیم.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.