کد خبر: ۱۸۴۶۹
تاریخ انتشار:۱۸:۲۲ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

 

فرمانده نیروی انتظامی بهمئی از دستگیری ۶۵ متهم و کشف ۸۳ کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

۶۵ متهم در بهمئی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی از اجرای مرحله دهم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان با حضور دادستان خبر داد.

 فرزین جمشیدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی از اجرای مرحله دهم طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی بعنوان یکی از محوری‌ترین وظایف نیروی انتظامی و از مهم‌ترین مطالبات مردم از پلیس طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان‌ اجرا شد.

وی افزود: با برگزاری گشت‌ها و تور‌های بازرسی در ورودی‌ و خروجی‌ شهر لیکک به شهرستان ها و استان های همجوار از وسایل نقلیه و خودرو‌ها بازرسی خواهد شد و با رانندگان متخلف نیز برخورد می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی افزود: در این طرح جمع آوری سلاح‌های غیرمجاز و کنترل و برخورد با اراذل و اوباش در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

جمشیدی با بیان اینکه فرصت خودنمایی به قانون‌شکنان و هنجار شکنان را در شهرستان بهمئی نخواهیم داد گفت: با حضور نیروهای انتظامی و همراهی دستگاه قضائی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بهمئی در مرحله دهم به اجراء در آمد و تا آخر سال جدید ادامه خواهد داشت؛ که در این طرح با مخلان امنیت ، برهم زنندگان نظم عمومی ، اراذل و اوباش و افرادی که به روش های مختلف سعی در بر هم زدن نظم عمومی جامعه دارند برخورد جدی و قاطع می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی بهمئی ، با اشاره به اینکه با حمل کنندگان و دارندگان سلاح‌های سرد و گرم شامل سلاح های مجاز و غیرمجاز و رانندگانی که برای مردم ایجاد مزاحمت می‌کنند قاطعانه برخورد می‌شود ادامه داد: ماموران در این تعداد 1 عدد شوکر برقی، تعداد ۶ عدد فشنگ ساچمه زنی، تعداد ۱۲ عدد انواع سلاح سرد ، تعداد ۴۲ مورد اعمال خودرو و موتور سیکلت، توقیف 1 دستگاه خودرو، دستگیری 2 نفر سارق و کشف 4 فقره انواع سرقت و دستگیری 65 نفر متهم و دستگیری 15 نفر اتباع بیگانه و کشف 2 قبضه سلاح شکاری و کشف 83 گرم تریاک و 72 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

سرهنگ جمشیدی با بیان اینکه کسانی که امنیت مردم را به خطر اندازند جایگاه آنها در زندان خواهد بود، خاطرنشان کرد: امروز کسانی که با حمل سلاح سرد و گرم بخواهند امنیت مردم را به خطر بیاندازند، قطعاً در چنگال دستان مقتدر پلیس گرفتار خواهند شد و جای آنها در زندان خواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهمئی ادامه داد: هرگونه اقدام برای برهم زدن نظم و آسایش عمومی از طرف هر شخصی با برخورد سریع و قاطع پلیس و دستگاه قضاء همراه خواهد بود.

وی افزود: طرح ارتقاء و امنیت اجتماعی مرحله دهم در شهرستان بهمئی از ساعت ۷ بعد از ظهر الی ۱۰ شب به مدت ۴ ساعت در ورودی و خروجی تمام شهرستان و میدان مرکزی و اصلی این شهرستان نیز به اجراء در آمد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.