کد خبر: ۱۸۳۰۳
تاریخ انتشار:۱۴:۳۶ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
عصر دنا: جاماندگان از یارانه نقدی، امروز و فردا برای نام نویسی اقدام کنند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
ثبت‌نام از جاماندگان یارانه، طبق تکلیف قانون بودجه ۱۴۰۱ انجام می‌شود که از ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز شد.
بر اساس زمان اعلامی از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها، مقرر شد ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت افرادی که عدد آخر کد ملی آنها زوج است برای ثبت نام اقدام کنند و در مرحله دوم یعنی ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت هم از افرادی که عدد آخر کد ملی آنها فرد است نام نویسی شود.
ثبت‌نام برای یارانه، محدود به گروه خاصی نیست و تمامی افرادی که یارانه دریافت نمی‌کنند، می‌توانند برای ثبت نام اقدام کرده تا درخواست آنها بررسی شود.
طبق آخرین اطلاعیه؛ ثبت‌نام از جاماندگان یارانه نقدی، امروز ۳۱ اردیبهشت و فردا اول خردادماه، متقاضیان می‌توانند بدون رعایت شماره آخر کد ملی برای ثبت‌نام اقدام کنند.
متقاضیان ثبت‌نام باید برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت‌نام خود، کد دستوری #کد ملی*۴۳۸۵۷*۴* را شماره‌گیری و سپس با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir  نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه اقدام ‌کنند.
با اتمام ثبت نام و انجام بررسی‌های اولیه توسط سازمان هدفمندی یارانه‌ها، اسامی برای بررسی نهایی و انجام دهک‌بندی در اختیار وزارت رفاه قرار می گیرد و در صورت تائیدِ نیاز متقاضی به دریافت یارانه، به لیست یارانه‌بگیران اضافه خواهد شد.
با اتمام این دو روز، اگر همچنان افرادی از ثبت‌نام جامانده باشند، باید منتظر باشند تا سازمان هدفمندی یارانه‌ها زمان دیگری را مشخص و اعلام کند.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.
آيا خود و اطرافیان از بانک ها کهگیلویه و بویراحمد در پرداخت وام ازدواج و فرزنداوری رضایت دارید؟
بله
خیر