کد خبر: ۱۷۷۸۵
تاریخ انتشار:۱۹:۳۰ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۱
عصر دنا: ستاد ساماندهی کودکان کار در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری از تشکیل ستاد ساماندهی و شناسایی کودکان کار در مرکز استان خبر داد.
مسعود نوری در نشست آسیب‌های اجتماعی با دستور کار کودکان کار از تشکیل ستاد ساماندهی کودکان کار خبر داد و گفت: با تشکیل این ستاد کار شناسایی کودکان کار توسط فرمانداری بویراحمد انجام شود.
نوری با اشاره به اینکه دستگاه‌ها در حوزه کودکان کار آسیب‌شناسی و راهکار ارائه دهند، افزود: دستگاه‌های مربوطه در این خصوص پای کار باشند.
وی در خصوص انتقاد بهزیستی از همکاری نکردن شهرداری یاسوج در جمع‌آوری کودکان کار، اضافه کرد: متاسفانه یکی از معضلات شهر یاسوج، شورای شهر است، بخشی از معضل آسیب‌های اجتماعی یاسوج به شورا باز می‌گردد.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری خواستار مشارکت شهرداری یاسوج برای رفع نعضلات اجتماعی در این شهر بویژه کودکان کار شد و گفت: سایر شهرداری‌ها باید پای کار بیایند و اگر نخواهند در حوزه آسیب‌های اجتماعی کمک کنند با معضل بزرگی مواجه می‌شویم.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.