کد خبر: ۱۷۷۵۳
تاریخ انتشار:۱۴:۱۵ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۱
عصر دنا: کارشناس ارشد آسیب های اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تربیت صحیح و ایجای فضای صمیمی در خانواده از عوامل مهم پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی است.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

بیگدلی در کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی که با حضور ۷۰ دانش آموز دختر در لوداب برگزارشد گفت: تقویت زیر ساخت های مبارزه با مواد مخدر اعم از افزایش مهارت های زندگی، ایجاد نشاط و شادابی، گسترش امکانات تفریحی به عنوان زیر بنای روشهای زندگی از راه های اصلی مقابله با آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد است.

او با تاکید براینکه برخی تصور می کنند با یک بار مصرف مواد مخدر هرگز معتاد نمی شوند می گوید: متأسفانه این باور غلط در جامعه رواج یافته، در حالی که مصرف مواد مخدر برای بار اول موجب آشنایی فرد با مواد مخدر و ایجاد نشاط کاذب در شخص شده و این، مرحله اول گرایش فرد به اعتیاد است.

بیگدلی هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقای آگاهی بانوان از آثار و عوارض سوء مصرف انواع مواد مخدر، رفتارهای پر خطر و پیامدهای منفی جسمانی و روانی آن و ارتقای آگاهی در مورد عوامل زمینه ساز و آشکار کننده اعتیاد به مواد به منظور پیشگیری از آسیب های روانی و اجتماعی است.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.