کد خبر: ۱۷۶۳۰
تاریخ انتشار:۱۱:۵۲ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۱
عصر دنا: دستورالعمل جامع از سرگیری آموزش کلاس ها در نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه یاسوج اعلام شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا، به منظور ارتقاء کیفیت آموزش، کلاس های نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی تمامی ورودی‌ها تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ به صورت مجازی برگزار می‌شود.
کلاس‌های درس دانشجویان مقطع کارشناسی تمامی ورودی‌های دانشکده علوم انسانی، دروس گروه معارف اسلامی و دروس عمومی همه دانشکده‌ها در طول نیمسال ۱۴۰۱ به صورت مجازی برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است در صورت عادی شدن شرایط کرونایی در طول نیمسال، تمامی دروس دانشکده علوم انسانی، معارف اسلامی و عمومی نیز به صورت حضوری برگزارخواهد شد.
همچنین همه کلاس‌های درس دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشکده‌های علوم پایه، نفت و گاز و صنعت و معدن به جز دروس عمومی و معارف اسلامی از ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ به صورت حضوری برگزار می‌شود.
همه کلاس‌های درس دانشجویان مقطع کارشناسی دانشکده مهندسی به جز دروس عمومی و معارف اسلامی از ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ به صورت حضوری برگزار می‌شود.
همه کلاس‌های درس دانشجویان مقطع کارشناسی دانشکده کشاورزی به جز دروس عمومی و معارف اسلامی از ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ به صورت حضوری برگزار می‌شود.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.