کد خبر: ۱۷۰۸۶
تاریخ انتشار:۱۰:۰۱ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
عصر دنا: کهگیلویه و بویراحمدی ها این بار هم از جمله استانهای برتر در انتخابات شدند.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

دبیر ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت:۶۲ درصد از جمعیت ۵۵۰ هزار کهگیلویه و بویراحمدیِ واجدان شرایط، در انتخابات شرکت کردند.

فتاح محمدی افزود: به دنبال حضور گسترده و استقبال مردم از این دوره از انتخابات، ستاد انتخابات کشور ساعت اخد رای گیری را تا 2 بامداد شنبه 29 خرداد تمدید کرد.
وی ادامه داد: پس از پایان زمان قانونی اخذ آرای مردم در سراسر استان، شمارش آراء آغاز شد.

محمدی اضافه کرد: با آنکه تا این لحظه ستاد انتخابات وزارت کشور آمار رسمی میزان مشارکت و نتایج شمارش آرا را اعلام نکرده است اما شعبی که شمارش آرا در آن به پایان رسیده اعلام می شود، نشان دهنده مشارکت قابل توجه اقشار مختلف مردم استان در این دوره از انتخابات است.
دبیر ستاد انتخابات استان گفت: میزان مشارکت مردم استان در ۱۰ دوره از یازده دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رتبه اول کشور بوده و در انتخابات جاری نیز تمام تأکیدات و دغدغه ما برگزاری انتخاباتی مطلوب و شایسته نظام است.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.