کد خبر: ۱۷۰۴۷
تاریخ انتشار:۱۵:۰۱ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
عصر دنا: سخنگوی کمیته فرهنگیان ستاد آیت الله رئیسی در بویراحمد از تشکیل کارگروهای مختلف در راستای انسجام بخشی و حضور گسترده فرهنگیان و رای اولی‌ها در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

محبوبه باقری نسب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج، گفت: علی رغم تعدد ستادهای موجود در استان، فرهنگیان انقلابی‌، آگاه وفهیم شهرستان بویراحمد با عبور از مرز بندی افراد، جلسات مشترکی با هدف‌گذاری اهداف عالیه انسانی و محو نبودن مصنوعی فاصله هابا تشکیل کمیته ای واحد، تبلور وحدت واقعی و فهم عمیق را عملی کردند.

وی افزود: در همین راستا  کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در شهرستان بویراحمد با ساختار مبتنی بر چارچوب‌های موجود در آموزش و پرورش طراحی و اعلام موجودیت جهت حمایت و تبلیغ  کاندید اصلح سید ابراهیم رئیسی در انتخابات دوره سیزدهم ریاست جمهوری کرده است.

وی یکی از مهمترین اولویت‌های دولت آینده را توجه به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان عنوان کرد و گفت: آموزش ابزار توانمند‌سازی افراد جامعه است و به انسان‌ها نور و معرفت می‌دهد که باید این مقوله مهم برای تعالی جامعه مورد توجه وجز برنامه های اولویت دار قرار بگیرد.

سخنگوی کمیته فرهنگیان ستاد انتخاباتی حضرت آیت‌الله رئیسی در شهرستان بویراحمد  با بیان اینکه اعتقاد ما بر این است که عرصه آموزش و پرورش کشور سال‌هاست گرفتار مشکلاتی مزمن شده گفت: این ناکارآمدی و نداشتن برنامه باعث شده  اشتیاق دانش‌آموزان نسبت به تعلیم و تربیت، انگیزه معلمان نسبت به ایفای رسالت پیامبرگونه خویش و رضایت خانواده‌ها از خدمات آموزشی و پرورشی مدارس به حداقل‌ها کاهش یابد که در دولت آینده مسائل آموزش وپرورش در اولویت قرار بگیرد.

باقری هماهنگی و همدلی در میان فرهنگیان شهرستان بویراحمد برای خلق حماسه 28 خرداد را یادآور شد وگفت: فرهنگیان در همه اعصار ثابت کرده‌اند که در همه صحنه‌های انقلاب پیشگام و تاثیر گذار هستند و به فضل الهی با انتخاب کاندید اصلح آیت‌الله رئیسی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری برگ زرین دیگری را برای شکوفایی تعلیم وتربیت رقم خواهند زد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.