کد خبر: ۱۶۷۸۶
تاریخ انتشار:۱۱:۴۵ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
عصر دنا: وضعیت آب آشامیدنی روستا به نحوی بود که موجب نگرانی شدید بخشدار و رئیس اداره آب و فاضلاب شد و رئیس آب فاضلاب درخواست آبرسانی سیار تا رفع مشکل کرد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

پس از درج خبری در روزهای گذشته در خصوص مشکل نبود و کمبود آب آشامیدنی در روستای سرچشمه موشمی چاروسا به همراه بخشدار و رئیس آب فاضلاب چاروسا به روستا رفتیم تا مشکل را از نزدیک مشاهده کنند.

دربدو ورود به روستا مردم با ابراز نگرانی شدید از وضعیت آب آشامیدنی از بخشدار چاروسا خواستند تا مشکل روستا را در این ایام کرونا و ماه مبارک رمضان برطرف کنند.

وضعیت آب آشامیدنی روستا به نحوی بود که موجب نگرانی شدید بخشدار و رئیس اداره آب و فاضلاب شد و رئیس آب فاضلاب درخواست آبرسانی سیار تا رفع مشکل کرد.

رستگار رئیس آب و فاضلاب چاروسا در خصوص این مشکل گفت: متاسفانه باغات در مسیر آب شرب مردم سبب شد تا با اتصال آب غیرمجاز مشکلات زیادی برای مردم به وجود آورد وجود باغات در پایین دست روستا روستاهای بالادست به خصوص روستای سرچشمه موشمی موجب شده که از آب بی‌بهره شوند که این موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مشکل این روستا با اتصال آب آشامیدنی از مسیر دیگری برای همیشه برطرف می شود عنوان کرد: از شب گذشته که با درج این خبر از وضعیت روستا اطلاع پیدا کردیم آب را باز کردیم اما فشار آب به گونه‌ای نیست که بتواند مشکل روستا را برای همیشه برطرف کند.

داربام بخشدار چاروسا هم در این خصوص با ابراز نگرانی از وضعیت نبود آب در این روستا بیان کرد: واقعا از وضعیت پیش آمده در این روستا که مدت زیادی است آب آشامیدنی نداشتند نگران شدم و از امروز صبح پیگیر این موضوع شدیم.

داربام از دهیار و مسئول آب و فاضلاب خواست تا با کمک مردم روستا مسیر آب را از نقطه قبلی تغییر داده و نسبت به انتقال آب این روستا اقدام کنند و تاکید کرد: تا اتصال لوله انتقال آب روستا با تانکر را دستور کار خود قرار دهند تا مردم مشکلی در این زمینه فعلا نداشته باشند.

بخشدار چاروسا از دهیاری روستا و آب و فاضلاب خواست تا در اسرع وقت عملیات انتقال آب را انجام دهند.

به گزارش فارس با پیگیری صورت گرفته آب مورد نیاز روستا با تانکر ارسال شد تا حداقل در این ایام کرونا و ماه مبارک رمضان بتواند مشکل آنها را برطرف کند.

برچسب ها: سرچشمه موشمی
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.