کد خبر: ۱۶۴۸۲
تاریخ انتشار:۰۹:۲۴ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۰
عصر دنا: واحد مستقل کرونای مرکز بهداشت در شهرستان کهگیلویه راه اندازی شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: تحلیل روند بیماری، پیگیری موارد تماس، رهگیری بیماری و تحلیل بیماری در مناطق و بخش‌های مختلف شهرستان از جمله مهمترین شرح وظایف این واحد است.

محمد طاهر طیب زادگان افزود: واحد کرونای مرکز بهداشت شهرستان کهگیلویه به ابتکار همکاران ما در این مرکز و به صورت یک واحد منسجم و مستقل از مجموعه واحد‌های ستادی به ویژه استقلال یافته از واحد مبارزه با بیماری‌های مرکز بهداشت، راه اندازی شده و کار خود را آغاز کرده است.

وی افزود: واحد کرونای مرکز بهداشت کهگیلویه کار خود را با حضور سه نفر از زبده‌ترین کارشناسان مبارزه با بیماری‌های شهرستان آغاز کرده و امیدواریم با این اقدام فنی و تخصصی مرکز بهداشت شهرستان شاهد تسریع در روند شناسایی بیماران کرونایی و امور مربوط به رصد و رهگیری این بیماران به منظور جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس کووید ۱۹ در سطح شهرستان باشیم.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.