کد خبر: ۱۶۳۲۸
تاریخ انتشار:۰۸:۰۷ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۹
عصر دنا: فرماندار دنا گفت: تعداد ۳۴ نفر برای عضویت در شورهای شهر سی سخت و پاتاوه ثبت نام کردند که در مجموع ۱۷ درصد کاهش متقاضیان ثبت نام نسبت به دور قبل را داشتیم.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

۳۴ دواطلب برای عضویت در انتخابات دوره جدید شورای اسلامی شهرستان دنا ثبت نام کردند.

به گزارش فارس، ثبت نام عضویت داوطلبان  شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر سی سخت و پاتاوه به پایان رسید و تنها ۳۴نفر برای عضویت ثبت نام کردند که این دوره با کاهش ۱۷ درصدی متقاضیان عضویت در شورا روبه رو شد.

پناهی فرماندار دنا با اعلام اینکه زمان ثبت‌نام از کاندیدهای شورای شهرهای سی سخت، پاتاوه به پایان رسیده گفت: به زودی فرآیند بعدی ثبت‌نام‌ها و استعلام از مراجع چهارگانه انجام خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات دنا گفت: از این تعداد ثبت نام ۳۳نفر مرد و یک نفر خانم دواطلب شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر سی‌سخت و پاتاوه  که نسبت به دوره گذشته انتخابات شورای اسلامی شهر ۱۷درصد کاهش ثبت نام بوده است.

پناهی گفت: ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره  شوراهای اسلامی شهر از روز چهارشنبه بیستم اسفند آغاز شد و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۲۶ اسفندماه ادامه داشت و تا امروز چهارشنبه ۲۷ اسفند تمدید شد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.