کد خبر: ۱۶۲۹۷
تاریخ انتشار:۰۸:۲۴ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۹
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چرام خبر داد:
عصر دنا: پس از وقوع درگیری در شهر چرام در در حالی که دستگاه قضایی و سایر نیروهای انتظامی و امنیتی برای شناسایی و دستگیری مسببین این نزاع همه تلاش خود را بکار بسته بودند ،فردی برای ملتهب نمودن فضای شهرستان چرام، اقدام به انتشار فایل صوتی نمود.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

ساجد صدری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چرام گفت: فردی که پس از وقوع نزاع دسته جمعی در شهرستان چرام، با انتشار فایل صوتی توهین آمیز و تهدید آمیز در فضای مجازی، اقدام به توهین به افراد و طوایف مختلف و هجو و ایجاد شرایط ناامنی می کرد با تلاش دستگاه قضایی و نیروی انتظامی دستگیر و به زندان معرفی شد.

صدری افزود: اقدامات قضایی عاجل برای دستگیری و برخورد با سایر عوامل دخیل در این موضوع و افراد دیگری که باعث تشویش اذهان عمومی یا توهین به افراد و طوایف شده بودند ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چرام نسبت به کسانی که در این امر دخالت دارند، هشدار داد و گفت: کسانی که با به کار بردن سلاح سرد و گرم و استفاده از عناوین و الفاظ موهن و فعالیت در شبکه های اجتماعی و سعی بر ناامن کردن شهر و نیز فضای مجازی و تشویش اذهان عمومی نمایند، دستگاه قضایی با اعمال مجازات‌های سنگین و اقدام عاجل و سریع با آنها برخورد خواهد کرد.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.