کد خبر: ۱۶۲۷۶
تاریخ انتشار:۱۱:۰۸ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۹
عصر دنا: با شروع فرآیند انتخاباتِ شورای شهر و روستا توسط وزیر کشور به فرمانداری ها، در شهر دهدشت نیز همچون سراسر کشور، از داوطلبانِ شرکت در انتخابات شورای شهر ثبت نام به عمل آمد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

با ابلاغ دستور شروع فرآیند انتخاباتِ شورای شهر و روستا توسط وزیر کشور به فرمانداری ها، در شهر دهدشت نیز همچون سراسر کشور، از داوطلبانِ شرکت در انتخابات شورای شهر ثبت نام به عمل آمد.

اولین رئیس شورا شهر دهدشت، پای میز ثبت نام شورا+ عکس
نکته ی جالب توجه ثبت نام امروز ، حضور میرزا محمد علی داورپناه، اولین رئیسِ شورای شهر دهدشت در فرمانداری کهگیلویه بود.
وی که برای همراهی فرزند خود، مهندس ایمان داورپناه، در فرمانداری حضور یافته بود، به خبرنگار عصر دنا خاطر نشان کرد: بنا به دغدغه و نگرانی هایی که نسبت به وضعیت موجود شهر دهدشت دارند و همچنین با شناخت ایشان نسبت به توانایی ها و پتانسیل های فرزندشان، مهندس ایمان داورپناه، از ایشان خواسته اند که با همت بالای خود، تلاش همه جانبه ای را به کار گیرند تا با راهیابی به جمع منتخبین شورای شهر و با استفاده از تخصص خود در حوزه عمران و شهرسازی، همچون پدر خود بتوانند در راه خدمت به مردم شهر دهدشت گامی شایسته بردارند.

لازم به ذکر است که مهندس ایمان داورپناه کارشناس مهندسی عمران، دارای پروانه اجرا و نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان و از جوانان فعال و کنشگر در عرصه های اجتماعی، محیط زیستی، هنری و ورزشی می باشند.

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.