کد خبر: ۱۶۱۱۸
تاریخ انتشار:۲۳:۵۱ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۹
عصر دنا: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پاسخ به انتشار لیست حق الزحمه مدیران و اعضای هیئت رئیسه جوابیه ای منتشر کرد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):
به گزارش "عصر دنا"؛ روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نسبت به انتشار لیست حق الزحمه مدیران و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، واکنش نشان داده و جوابیه ای را منتشر کرد. متن این جوابیه در ادامه آمده است:

با توجه به هجمه‌های اخیر نسبت به میزان حق الزحمه مدیران و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و لزوم رفع شائبه و پاسخ به شبهات پیش آمده در این خصوص، در ابتدا لازم است این اطمینان را به مردم شریف استان بدهیم که تلاش این دانشگاه در پرداختی‌های اعتبارات مربوط به کرونا همچون دیگر موارد بر این بوده که با شفافیت و قانون مداری نسبت به توزیع منابع اقدام نماید.
در راستای شفاف سازی این موضوع نیز لازم به ذکر است که طبق دستورالعمل مورخ سوم خرداد ۹۹ وزارت بهداشت، ۱۰ درصد کارانه تشویقی جهت پرسنل اداری و ستادی اختصاص یافته است.
با این حال، بالاترین مبلغ دریافتی معاونین و اعضای هیئت رئیسه ۳ میلیون تومان برای سه ماه بوده است که فقط به یک نفر از معاونین پرداخت شده و بالاترین دریافتی دیگر معاونین و اعضاء هیئت رئیسه بسیار پایین‌تر بوده به طوری که میانگین مبلغ دریافتی اعضاء هیئت رئیسه برای سه ماه حدودا مبلغ یک میلیون تومان بوده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان نیز علیرغم اینکه به صورت شبانه روزی درگیر مدیریت این بحران بوده و حضور فعال‌و‌تمام وقتی داشته است، طبق همان دستورالعمل مذکور و با توجه به سطح علمی می‌تواند ماهیانه ۸ میلیون تومان از این منابع دریافت نماید، اما در نوبت اول هیچ‌گونه پاداشی دریافت نکرده است و در پرداختی اخیر نیز مبلغ پرداخت شده برای سرپرست دانشگاه کمتر از ۶۰۰ هزار تومان در ماه بوده است.
همچنین لازم است که به اطلاع مردم شریف استان برسانیم که پرداختی به مدیران و پرسنل آزمایشگاه ویروس شناسی نیز کاملا بر اساس دستور العمل وزارت بهداشت و درمان بوده است و هیچ‌گونه پرداختی خارج از مقرراتی صورت نگرفته است و توضیحات کامل معاونت درمان دانشگاه در این زمینه بزودی به سمع و نظر مردم خواهد رسید.
ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.