کد خبر: ۱۵۴۶۲
تاریخ انتشار:۲۰:۴۴ - ۰۶ فروردين ۱۳۹۹
ستاد دانشجویی مقابله با ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
عصر دنا: در پی شیوع ویروس کرونا در کشور پویش دانشجویی مقابله با کرونا با عنوان "زندگی دست یاریگر توست" با همکاری وزارت بهداشت، وزارت علوم و با مشارکت نهادهای دانشجویی در سراسر کشور و همچنین استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد.
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir):

در پی شیوع ویروس کرونا در کشور پویش دانشجویی مقابله با کرونا با عنوان <زندگی دست یاریگر توست > با همکاری وزارت بهداشت، وزارت علوم و با مشارکت نهاد های دانشجویی در سراسر کشور و همچنین استان کهگیلویه و بویراحمد راه اندازی شد.

پویش دانشجویی مقابله با کرونا که تا کنون ۲۸۰۰ دانشجو از نهاد های مختلفی همچون تشکل های اسلامی، کانون فرهنگی، انجمن های علمی دانشجویی، شورای صنفی، همتایاران سلامت و ...ثبت نام کرده اند که هدف آن مشارکت همه ی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور با هماهنگی وزارت بهداشت در جهت یاری رساندن به مردم و همچنین اهداف مطرح شده همچون؛ پیشگیری، مقابله، تاب آوری، و مستند سازی می باشد.که با تکیه به ظرفیت جامعه دانشجویی موجب تقویت سرمایه اجتماعی در جامعه، ایجاد امید، کاهش تنش و اضطراب ناشی از شیوع ویروس کرونا می باشد.
محور های اصلی این پویش پیشگیری، مبارزه، سلامت روان، مستند سازی و تولید محتوای آموزشی می باشد .تا از توانایی های دانشجویان در همه زمینه ها و عرصه های خدمت به مردم استفاده شود.

داوطلبان علاقه مند به شرکت در این پویش میتوانند از طریق لینک زیر ثبت نام کنند:

http://itmfd.behdasht.gov.ir

ارسال به دوستان
گزارش خطا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
*عصر دنا ، معتقد به آزادی بیان و لزوم نظارت مردم بر عملکرد مسئولان است؛ لذا انتشار حداکثری نظرات کاربران روش ماست. پیشاپیش از تحمل مسئولان امر تشکر می کنیم.
*طبیعی است، نظراتي كه در نگارش آنها، موازین قانونی، شرعی و اخلاقی رعایت نشده باشد، یا به اختلاف افكني‌هاي‌ قومي پرداخته شده باشد منتشر نخواهد شد. خواهشمندیم در هنگام نام بردن از اشخاص به موازین حقوقی و شرعی آن توجه داشته باشید.
*چنانچه با نظری برخورد کردید که در انتشار آن دقت کافی به عمل نیامده، ما را مطلع کنید.
*اگر قصد پاسخ گویی به نظر کاربری را دارید در بالای کادر مخصوص همان نظر، بر روی کلمه پاسخ کلیک کنید.